Komunikat RZGW WrocławDrukuj

Komunikat RZGW WrocławRegionalny Zarząd Gospodarki Wodnej we Wrocławiu informuje, że w związku z koniecznością zapewnienia bezpieczeństwa operacji przeładunku obiektów wielkogabarytowych w przeładowni w km 397,200 rzeki Odry, w dniach 17 i 18 kwietnia 2014 r. zamknięty zostanie dla żeglugi odcinek Odry swobodnie płynącej od km 397,000 do km 397,500.

Operacja będzie zabezpieczona przez motorówki zlokalizowane powyżej i poniżej miejsca przeładunku. Jednostki zabezpieczające będą odpowiednio oznakowana oraz wyposażone w sprzęt radiowy. W celu uzyskania aktualnych informacji nawigacyjnych dot. przebiegu przeładunku prosimy załogi wszystkich statków nawigujących w powyższym rejonie, o kontakt radiowy z jednostkami biorącymi udział w operacji na kanale 74 UKF. Ponadto informacje dot. przebiegu, zakończenia akcji i ewentualnego wcześniejszego otwarcia szlaku będzie można uzyskać w Nadzorze Wodnym w Bytomiu Odrzańskim tel. 683-884-037 kom. 606-346-833 (kanał UKF 74).

Załogi statków proszone są o zachowanie szczególnej ostrożności oraz o właściwe reagowanie na sygnały podawane z jednostek zabezpieczających

źródło: wroclaw.rzgw.gov.pl
foto. Janusz Fąfara
#1 | Wojciech Rytter dnia 10.04.2014 06:55
Brawo.Nareszcie ,ci wyżej zaczynają myśleć, że transport wodą wszystkich towarów zawsze się opłaca.Do przewozu ,,gabarytów "nie trzeba rozbierać sieci energetycznych,demontować znaków,barierek itp.Oby ,tak dalej.Może wreszcie nasze rzeki wrócą do łask i zaczną funkcjonować normalnie,jak za dawnych lat.Zaczyna się coś dziać .Zielone światełko ,zaczyna się zapalać ??? Cieszy mnie to i wielu innych sympatyków Żeglugi ,i nie tylko.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

  PRchecker.info Free counters!
Apis | Alhenag | Absolwenci TZS | Wierzbnik | Rada Kapitanów | PHP-Fusion PL