Konto bankowe Rady KapitanówDrukuj

Konto bankowe Rady KapitanówNa stronie głównej Rady Kapitanów znajduje się już uzyskany niedawno nr konta bankowego, na który należy wpłacać składkę roczną. Proszę więc członków Rady o wpłacanie składek na rok bieżący. Przypominam, że roczna składka pełna wynosi 120 zł, ulgowa dla emerytów 60 zł. W przelewie podajemy jako tytuł wpłaty "składka członkowska".

Informuję jednocześnie, że wszyscy chętni do przystąpienia i wzięcia udziału w pracach Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Żeglugi Śródlądowej i Dróg Wodnych "Rada Kapitanów Żeglugi Śródlądowej" powinni zgłosić taką chęć do Zarządu Rady drogą elektroniczną na adres rzecznik@radakapitanow.pl.

Zgodnie ze Statutem, z którym należy się bezwzględnie zapoznać przed zgłoszeniem akcesu, członkiem zwyczajnym może być osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych i nie pozbawiona praw publicznych oraz posiadająca praktyczną wiedzę z dziedziny żeglugi śródlądowej udokumentowaną posiadaniem patentu kapitana żeglugi śródlądowej. Członkiem wspierającym może być osoba prawna zainteresowana działalnością Stowarzyszenia, która zadeklarowała na jego rzecz pomoc finansową, rzeczową lub organizacyjną i która działa przez swojego przedstawiciela.

Nowych członków zwyczajnych i wspierających przyjmuje w drodze uchwały Zarząd, na podstawie rekomendacji dwóch członków Stowarzyszenia.

kpt. ż. ś. Andrzej Podgórski
v-ce prezes Rady, rzecznik
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

  PRchecker.info Free counters!
Apis | Alhenag | Absolwenci TZS | Wierzbnik | Rada Kapitanów | PHP-Fusion PL