WATERWAYS EXPO 2014Drukuj

WATERWAYS EXPO 2014Już za kilka miesięcy, 10 czerwca 2014, w Hali Łuczniczka w Bydgoszczy rozpoczną się II Międzynarodowe Targi Żeglugi Śródlądowej i Gospodarki Wodnej WATERWAYS EXPO 2014. W ciągu jednego tygodnia w Bydgoszczy czeka nas niespotykana do tej pory koncentracja wydarzeń o tematyce wodnej i żeglugowej.

WATERWAYS EXPO to cykliczne wydarzenie o zasięgu międzynarodowym, organizowane w ścisłej konsultacji z administracją rządową i samorządową. Celem WATERWAYS EXPO jest pobudzenie aktywności inwestycyjnej i przedsiębiorczości związanych z wykorzystaniem śródlądowych dróg wodnych w możliwie najbardziej pełnym zakresie tematycznym i z zaangażowaniem zarówno krajowych jak i zagranicznych instytucji, przedsiębiorstw oraz ekspertów. Wszystko to w bezpośredniej korelacji z aktualnymi planami i inicjatywami – programem dla Odry, masterplanami, informatycznym systemem osłony kraju przed zagrożeniami, ramową dyrektywą wodną, reformą gospodarki wodnej oraz budową międzynarodowych intermodalnych szlaków transportowych.

Dzięki porozumieniu Organizatorów – Zarządu Targów Warszawskich S.A. – i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Urzędu Miasta Bydgoszcz, tegorocznym targom towarzyszy – zintegrowany programowo z konferencją WATERWAYS EXPO – Sejmik Żeglugi Śródlądowej i Gospodarki Wodnej oraz konferencja poświęcona rewitalizacji Bydgoskiego Węzła Wodnego. Ponadto, bezpośrednio po zakończeniu targów, w Bydgoszczy odbywa się doroczny Bydgoski Festiwal Wodny – Ster na Bydgoszcz.

Więcej informacji na temat szczegółów udziału w WATERWAYS EXPO 2014 można znaleźć na stronie poświęconej wydarzeniu: www.waterways.ztw.pl lub bezpośrednio u Organizatorów pod nr. tel. 609 541 112 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej waterways@ztw.pl – Marek Witecki, Project Manager, Zarząd Targów Warszawskich S.A.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

  PRchecker.info Free counters!
Apis | Alhenag | Absolwenci TZS | Wierzbnik | Rada Kapitanów | PHP-Fusion PL