Wykonanie analizy społeczno-ekonomicznej rozwoju śródlądowych dróg wodnych w PolsceDrukuj

Wykonanie analizy społeczno-ekonomicznej rozwoju śródlądowych dróg wodnych w PolsceW związku z planowanym przez Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju zleceniem analizy społeczno-ekonomicznej rozwoju śródlądowych dróg wodnych w Polsce zapraszamy do wyceny realizacji usługi oraz zgłaszania ewentualnych uwag do opisu przedmiotu zamówienia.

Informacje na temat szacunkowej wartości zamówienia proszę przesyłać drogą mailową do 14 lutego 2014 r. do godz. 16.00 na adres przemysław.daca@mir.gov.pl lub na numer faxu: 22 630 14 97.

Niniejszym informujemy, że poniższe zapytanie skierowane zostało do Państwa w celu ustalenia wartości szacunkowej zamówienia i nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych.

Wszelkie pytania proszę kierować na adres e-mail przemysław.daca@mir.gov.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 22 630 13 88.

Pobierz plik:
#1 | koj dnia 21.01.2014 13:41
Należy również wziąć pod uwagę ewentualną budowę polskiego odcinka planowanego połączenia Dunaj - Odra - Łaba od Kędzierzyna - Koźla do Ostrawy oraz tzw. Kanału Śląskiego, łączącego Kanał Gliwicki z górną Wisłą.
A niech już połączą tą Odrę z Wisłą jak chcą...

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

  PRchecker.info Free counters!
Apis | Alhenag | Absolwenci TZS | Wierzbnik | Rada Kapitanów | PHP-Fusion PL