Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

tiktak
14.09.2020

tiktak
21.08.2020
[https://www.wody.
gov.pl/aktualnosci
/1274-wody-polskie
-uzyskaly-dofinans
owanie-na-rozwoj-o
drzanskiej-drogi-w
odnej-2][/url]

tiktak
10.08.2020

tiktak
04.08.2020
[url][/https://www
.portalmorski.pl/z
egluga/45901-jest-
projekt-uchwaly-ws
-rozbudowy-odrzans
kiej-drogi-wodnej-
na-odcinku-od-malc
zyc-do-lubiaza]

tiktak
04.08.2020
[https://www.porta
lmorski.pl/zegluga
/45876-ruszaja-rem
onty-kanalow-na-sz
laku-wielkich-jezi
or-mazurskich][/ur
l]

Apel Bractwa Mokrego PokładuDrukuj

Apel Bractwa Mokrego PokładuFundacja Otwartego Muzeum Techniki za naszym pośrednictwem prosi o wsparcie dla swoich działań w kwestiach podstawowych dla jej funkcjonowania.

1) Zabiega o wsparcie finansowe na swą działalność wydając w tym celu kalendarz- cegiełkę z logiem fundatorów wspierających FOMT deklarujących finansowe wsparcie. Kalendarzyk cegiełka wykonany jest na rzecz fundatora.

2) Bractwo prosi kapitanów statków i właścicieli firm, a także osoby prywatne o fundusze na zakup oleju opałowego do ogrzania statków muzeum w okresie grzewczym. Potrzeby są znaczne, a też ofiarodawców pewnie nie zabraknie. To bardzo ważna sprawa.

3) Niezbędny zakup kod-flagu o wymiarach 100X120 lub 75X90 tj. stosownej wielkości do gabarytów statków - to kolejna potrzeba, która ma być sfinansowana przez FOMT, posiadającą na ten cel ograniczone środki. Kod może być używany. Będą go nosić statki muzealne w czasie tzw." gali banderowej"- w święta państwowe, lokalne, Dniach Morza, konferencjach branżowych, imprezach organizowanych przez Fundację i Bractwo, itp.

Występując z tym tekstem proszę o pomoc w realizacji powyższych zadań. Każda pomoc ze strony ofiarodawców przybliży nas do założonych celów. Szczegóły- tel.882-116 -779 lub 784 591 843

Bractwo Mokrego Pokładu
Zbyszek Priebe - st. brat


Zgodnie z zapowiedziami rusza nowy Projekt FOMT „Cicha woda...”! W związku z nim serdecznie zapraszam na pierwsze spotkanie w ramach naszych działań, na którym będziemy tworzyć naszą wizję dziedzictwa odrzańskiego - tego zachowanego i już nieistniejącego. Spotkanie odbędzie się w najbliższą środę, o godz. 17 na pokładach HP Nadbor.

Bardzo proszę o przybycie szczególnie Panów Rybickiego, Kato, Onderko, Kotwickiego, Chaszczowskiego, Sobiegraja, Stypczyńskiego oraz Pana Chwalanę i Priebe, na których bliską współpracę nadal liczę. Jest to jedno z ważniejszych spotkań, ponieważ stanowi wstęp do całego projektu. Zachęcam też wszystkie osoby zainteresowane, na spotkaniu wprowadzimy wszystkie nowe osoby w założenia projektu.

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam!
Wioletta Wrona - Gaj
Fundacja Otwartego Muzeum Techniki
tel. 663 71 60 61
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

  PRchecker.info Free counters!
Apis | Alhenag | Absolwenci TZS | Wierzbnik | Rada Kapitanów | PHP-Fusion PL