W najbliższą sobotę Laguna zaprasza na pokładDrukuj

W najbliższą sobotę Laguna zaprasza na pokładBył już Zefir, pora na Lagunę. W sobotę 26 października w swój pierwszy turystyczny rejs wypłynie drugi lubuski statek bliźniak. Jeszcze są bilety na weekendowe wycieczki!
Entuzjaści Odry wreszcie mogą być w pełni zadowoleni. Ledwo przed tygodniem w pełnej krasie zaprezentował się Zefir, dziś na swoje oficjalne powitanie czeka Laguna.

Turystyczne rejsy statkiem Laguna ruszą w sobotę 26 października w Odrzańskiej Przystani Turystycznej, znanej jako Port Cigacice. Powitanie statku rozpocznie się już o godz. 12.15. Kwadrans później w rejs udadzą się władze samorządowe gminy Sulechów, miasta Zielona Góra i Nowej Soli. Turyści po raz pierwszy wsiądą na statek o godz. 15.30. Osoby, które nie załapią się na wycieczkę, nie muszą się martwić - zaplanowane są kolejne rejsy. W niedzielę 27 października Laguna wypłynie o godz. 11.30, 13.15 i 15, zaś w poniedziałek 28 października o godz. 10, 11.30, 13.15 i 15.

Znamy też ceny biletów. Normalny będzie kosztował 16 zł, ulgowy 13 zł, a dziecięcy (do trzech lat) tylko 6 zł. Przystań przewidziała też wejściówki dla grup zorganizowanych po 12 zł (powyżej 10 osób opiekun płynie za darmo) oraz rodzin po 38 zł (dwoje rodziców plus dziecko, za każdego kolejnego malucha trzeba dopłacić 10 zł). Jeśli chcemy przewieźć psa lub rower, cena biletu wzrośnie o 5 zł.

Bilety można kupić bezpośrednio przed rejsem na statku. Możliwe są też rezerwacje: grupowe pod nr. tel. 668 463 026, indywidualne - 531 013 193.

#1 | Ziomal dnia 30.10.2013 20:22
Rower duży czy mały ? Psina rasowa czy nie ? Bez urazy tak serio ! Niepotrzebne koszty pasażera . Więcej stracicie niż zyskacie . Miska z wodą i pompka dla cyklisty zawsze na pokładzie . Piękne statki !!!!
#2 | Seehund dnia 30.10.2013 21:19
Na "moich" statkach na Renie dziecko w wieku 4-14 płaci połowę ceny biletu normalnego, do 4 roku życia pływa bezpłatnie, podobnie jak rower, wózek i pies, który ma zapewnioną miskę wody. Pompki dla cyklisty nie mam, ale od przyszłego sezonu postaram się to zmienić. Wykonujemy również przyjazne gesty wobec rodziców z kilkorgiem dzieci, jak i wobec wielokrotnie odwiedzających nas gości.
Rozległy, "Zefirowo-Lagunowy" cennik, nie wygląda przyjaźnie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

  PRchecker.info Free counters!
Apis | Alhenag | Absolwenci TZS | Wierzbnik | Rada Kapitanów | PHP-Fusion PL