Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

tiktak
14.09.2020

tiktak
21.08.2020
[https://www.wody.
gov.pl/aktualnosci
/1274-wody-polskie
-uzyskaly-dofinans
owanie-na-rozwoj-o
drzanskiej-drogi-w
odnej-2][/url]

tiktak
10.08.2020

tiktak
04.08.2020
[url][/https://www
.portalmorski.pl/z
egluga/45901-jest-
projekt-uchwaly-ws
-rozbudowy-odrzans
kiej-drogi-wodnej-
na-odcinku-od-malc
zyc-do-lubiaza]

tiktak
04.08.2020
[https://www.porta
lmorski.pl/zegluga
/45876-ruszaja-rem
onty-kanalow-na-sz
laku-wielkich-jezi
or-mazurskich][/ur
l]

Absolwent TŻŚ, kpt. ż.ś. Anek Durlak w potrzebieDrukuj

Absolwent TŻŚ, kpt. ż.ś. Anek Durlak w potrzebieOtrzymałem niezwykłą wiadomość, którą w całości publikuję niżej.

Mój ojciec, Kapitan Żeglugi Śródlądowej sławiący Polskę w całej Europie stracił pracę po pęknięciu aorty i wylewie, który miał miejsce na tankowcu śródlądowym. Cudem uratowali go w szpitalu Hanau. Zrobił wszystko by wrócić do pracy i pływania i powrócił w ciągu 3 miesięcy! 59 lat!! Teraz jest po amputacji nogi wynikłej z zatoru żył w udzie i martwicy, która się wdała po dłuższym nieukrwieniu nogi. Już po 2 tyg. od wyjścia ze szpitala tato jest w doskonałej formie. Śmiga na kulach jakby chodził na nich całe życie. Nie usiadł na wózek ani razu! Był już nawet o własnych siłach w kościele w ostatnie święto. Doznał lekkiego potknięcia, które spowoduje wydłużone o 3 tyg. powstanie jego na dwie nogi. To Go najbardziej zmartwiło. Po dwóch latach cierpienia i śmierci w jego oczach zobaczyłem życie. Przed Nim jeszcze operacja serca ale to dla Niego pikuś!

Pomógł mi bardzo w życiu i dał dobre wykształcenie, które pozwala mi teraz dawać pracę i pomagać innym. Nauczył szacunku do ludzi i do przyrody. Sprawiedliwości, uczciwości, odpowiedzialności i przyznawania się do winy. Nauczył mnie miłości do ojczyzny i szacunku do tradycji, naszych przodków, bohaterów i historii. Nauczył także pływać i radzić sobie w trudnych sytuacjach. Oddaje teraz jego nauki pomagając innym, walcząc o sprawiedliwość i wolność dla ludzi i pomagając ludziom aby ich życie było bezpieczniejsze! Kocham go, zawdzięczam mu wiele i zrobię wszystko żeby mógł chodzić, biegać, jeździć na rowerze, chodzić po rodzinnych górach, a przede wszystkim wrócić na ukochaną wodę.

Dziś dowiedziałem się, że taka proteza będzie kosztowała 27 tyś. zł. Małą część daje NFZ. Dołożyliśmy resztę naszych oszczędności, które zostały wyssane wcześniej na utrzymanie domu i rodziny, a staranie się o rentę w Polsce to nawet rok czasu. Szukamy wsparcia u różnych fundacji i organizacji bo "trochę" braknie. Namawiam też wszystkie znajome firmy, które mają maluteńki nadmiar gotówki na wsparcie nawet 50 zł. Dostają fakturę i mogą to sobie później odpisać od podatku. Brakującą kwotę jakoś dołożymy sami. Nie chcę pieniędzy od tych co nie mają ich sami. Może za to macie jakieś informacje które pomogą w ich zebraniu bez obciążania wątłych Polskich budżetów. Mogę w zamian zaoferować wsparcie w kwestiach bezpieczeństwa i zabezpieczenia technicznego oraz nowoczesnych, inteligentnych i ekologicznych instalacjach niskoprądowych. Jestem w stanie też zaoferować moją pomoc w promocji i prowadzeniu stron na Facebook'u i podniesieniu ich oglądalności i atrakcyjności.

Osobom, które są w jakiś sposób zainteresowane i mogą pomóc udzielę więcej informacji na maila lukasz@durlak.eu. Dzięki za wsparcie i pomysły! Niech Kapitan Anioł ze Stróż (wyjątkowy zestaw prawda? :)) ma jeszcze możliwość wejścia na pokład.

Pozdrawiam
Łukasz Durlak
#1 | Apis dnia 15.09.2013 22:28
Dla chętnych darczyńców - dane do przelewu.

VIGO - Ortho Polska Sp. z o.o. al. Pasjonistów 15 91-140 Łódź
Nr konta: 58 1500 1038 1210 3006 7833 0000

Tytuł przelewu: Anioł Durlak

Dla osób wpłacających z zagranicy poniżej kody IBAN i SWIFT:
IBAN: PL58150010381210300678330000
SWIFT: KRDBPLPW

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

  PRchecker.info Free counters!
Apis | Alhenag | Absolwenci TZS | Wierzbnik | Rada Kapitanów | PHP-Fusion PL