Odchodzą na Wieczną Wachtę...Drukuj

Odchodzą na Wieczną Wachtę...W sobotę 3.08 2013 r zmarł kolega Franek Hamrol - absolwent TŻŚ Wrocław z roku 1967, z klasy Vm - dość licznie reprezentowanej także na naszym portalu (z tej klasy m.in.: Mirek Rajski, Janusz Tyburcy, Zbyszek Konopka, Mietek Wrzosek, Andrzej Iwanow, Juliusz Chwalana...). Cześć jego pamięci.

Otrzymałem także telefoniczne powiadomienie, że zmarł nagle członek naszej wirtualnej załogi, absolwent TŻŚ Wrocław z roku 1981 kpt. Dariusz Kopczyński.

Pogrzeb odbędzie się w piątek 9 sierpnia 2013 roku, o godzinie 10.00 we Wrocławiu na Cmentarzu Osobowickim. Pokój Jego marynarskiej duszy.
#1 | zenon66 dnia 07.08.2013 18:18
Cześć ich pamięci. Zenek Miętkiewicz absolwent 1966
#2 | Janusz Tyburcy dnia 07.08.2013 20:38
Pożegnaliśmy naszego kolegę Frania w ciszy i zadumie. Każdy z nas w różny sposób przeżywa śmierć osób sobie bliskich, znajomych, jak i kolegów z lat swojej młodości. Nie wszyscy mogliśmy uczestniczyć osobiście w pożegnaniu Frania, ale nasze myśli były, choć przez chwilkę przy koledze, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Zapamiętamy Franka, jako kolegę przyjacielskiego - uśmiechniętego i wesołego kawalarza.
Nie zapomnimy i nie możemy zapomnieć, ostatniego naszego spotkania klasowego w 2012 roku, po 45 - latach od ukończenia szkoły. To na tym spotkaniu Franiu miał jeszcze raz okazję i możliwość, po raz ostatni błysnąć swoim dowcipem - humorem, wśród kolegów z klasy, którzy takim go zapamiętają.

Spoczywaj w Pokoju Franiu.
Serdeczne wyrazy współczucia rodzinie, oraz wszystkim bliskim naszego Kolegi.
JanuszT.
#3 | Janusz Tyburcy dnia 07.08.2013 20:40
Cześć pamięci Darka Kopczyńskiego - młodszego Kolegi z T.Ż.Ś.
JanuszT.
#4 | Tadeusz 44 dnia 08.08.2013 07:57
Epitafium,które napisał mój dobry kolega Janusz zmusza do refleksji,zmusza do zadumy,zmusza,aby choć na chwilę przystanąć w biegu życia. Nie znałem kolegów którzy odeszli,jednak przynależność do rodziny absolwentów naszej szkoły...co tu dużo mówić...zapalę więc dwie wirtualne świeczki (*) (*) ...

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

  PRchecker.info Free counters!
Apis | Alhenag | Absolwenci TZS | Wierzbnik | Rada Kapitanów | PHP-Fusion PL