Polsko-czeskie rozmowy biznesoweDrukuj

Polsko-czeskie rozmowy biznesoweInformujemy, że w dniach 23 – 24 maja 2013 r. przybywa do Polski delegacja czeskich przedsiębiorców, towarzysząca oficjalnej wizycie prezydenta Republiki Czeskiej, Pana Miloąa Zemana.

Z tej okazji Krajowa Izba Gospodarcza przy współpracy z Izbą Gospodarcza Republiki Czeskiej oraz Ambasadą Republiki Czeskiej w Warszawie organizują w dniu 23 maja 2013 roku od godz. 14:00 w siedzibie KIG przy ul. Trębackiej 4 w Warszawie spotkanie biznesowe oraz rozmowy dwustronne z zainteresowanymi polskimi firmami.

W składzie czeskiej delegacji biznesowej znajdują się m.in.: Asociace Dunaj - Odra – Labe www.asociace-dol.cz oraz Plavba a vodní cesty o.p.s., zajmujące się tematyka budowy korytarza wodnego Dunaj-Odra-Łaba oraz transportu i żeglugi śródlądowej.

Serdecznie zapraszamy do udziału i kontaktów handlowych z partnerami czeskimi. Na załączonym zgłoszeniu prosimy o zaznaczenie wybranych do spotkań i rozmów firm czeskich zgodnie z zainteresowaniem Państwa Firmy. Zgłoszenia udziału prosimy kierować na adres: msasiak@kig.pl; ewojtas@kig.pl lub faxem: 22 630 95 59.

Z poważaniem,
Elżbieta Wojtas
Biuro Współpracy z Zagranicą
Tel. +48 22 630 97 52
Fax +48 22 630 95 59
www.kig.pl
#1 | vasyld dnia 20.05.2013 09:46
Ciekawi mnie, kto z polskiej strony zainteresowany bedzie spotkaniem z przedstawicielami Stowarzyszenia na rzecz D-O-L. Jestem w trakcie zapoznawania sie z portalem tej organizacji tłumaczenie ceskiej strony, automatycznym translatorem wymaga jeszcze własnych poprawek. Z tego co zdążyłem już przeczytać, stowarzyszenie podchodzi do tematu poważnie i ma poparcie wśród czeskich polityków. Prawdopodobnie wszyscy Państwo znają zaangażowanie w sprawę budowy polączenia O-D-L, jakie wykazuje czeski prezydent Miloą Zeman, miejmy nadzieję, że może uda mu się otworzyć oczy choćby kilku polskim politykom. Wracając do meritum, jeżeli ktoś z członków naszej załogi, posiada informację o tym, która. polskich organizacji spotyka się z czeskim stowarzyszeniem, proszę o podanie takiej informacji na forum. Dodam od siebie, że nie wykorzystanie szansy do nawiązania współpracy z Czechami, będzie poważnym niedopatrzeniem. W sytuacji kiedy nasi politycy są ślepi i głusi na argumenty, tylko naciski międzynarodowe mają szansę wywołać wpływ na zmianę polskiego stanowiska w sprwie gospodarki wodnej.
#2 | egonzeglarz dnia 23.05.2013 12:57
myślę że będzie jak zawsze,podeślą jakiegoś mało znaczącego,drugorzędnego urzędniczynę ,który pomyli Odrę z Wisłą,będzie wstyd ale to nie nowość i później już nikt nie będzie chciał rozmawiać z niekompetentnymi i niedouczonymi polskimi urzędasami.....bo to Polska właśnie

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

  PRchecker.info Free counters!
Apis | Alhenag | Absolwenci TZS | Wierzbnik | Rada Kapitanów | PHP-Fusion PL