KaMap Pro AN - nawigacja turystyczna na AndroidaDrukuj

KaMap Pro AN - nawigacja turystyczna na AndroidaFirma Zaksoft wydała nowy program nawigacji turystycznej - KaMap Pro AN - przeznaczony na urządzenia z systemem Android. Aplikacja jest płatną, rozszerzoną wersją darmowego programu Kamap AN.

Dostępne już od kilku lat programy rodziny KaMap umożliwiają wyświetlanie i nawigowanie po elektronicznych mapach turystycznych, podobnych do map papierowych. Poza programami na Androida dostępne są również: Kamap CE przeznaczony na urządzenia nawigacji samochodowych i Kamap PC na komputery stacjonarne.

Aplikacje dedykowane na system Android umożliwiają pobieranie map na telefon tak, by w czasie korzystania z map nie było wymagane połączenie z Internetem. Dostępnych jest około 200 map takich marek, jak CartoMedia, Galileos oraz Compass. Mapy obejmują swym zasięgiem najatrakcyjniejsze turystycznie regiony Polski.

KaMap Pro, podobnie jak jego darmowa wersja, umożliwia wskazywanie położenia turysty na mapie, zapisywanie śladu wędrówki wraz z informacjami o prędkości i przebytej odległości, nawigowanie wzdłuż narysowanej przez turystę trasy. Dodatkowo, KaMap Pro posiada rozszerzone możliwości, takie jak: automatyczne obracanie mapy do kierunków świata, wyświetlanie informacji na mapach google oraz obsługę gry terenowej geocaching. Gra ta, nazywana w Polsce opencaching, polega na szukaniu skarbów (tzw. skrzynek) ukrytych przez innych uczestników zabawy. Na terenie Polski dostępnych jest kilkadziesiąt tysięcy skrzynek. KaMap Pro umożliwia wyszukiwanie i wyświetlanie informacji o skrzynkach najbliższych względem miejsca położenia.

Programy z rodziny KaMap są bardzo łatwe i intuicyjne w użyciu. Oferowane mapy zawierają bogatą treść turystyczną: informacje o szlakach turystycznych i wodnych, schroniskach, ścieżkach leśnych i inne. Programy doskonale nadają się dla żeglarzy, rowerzystów, grzybiarzy oraz na wycieczki górskie. Każdy z programów oraz każdą z map można pobrać za darmo, przetestować i w wybranym przez siebie momencie zakupić w sklepie internetowym działającym 24h na dobę, również w niedzielę i święta. Aplikacje na Androida dostępne są w sklepie Google Play. Wszystkie informacje o programach KaMap można uzyskać na stronie http://www.kamap.pl.

źródło: Informacje Zlecone PAP
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

  PRchecker.info Free counters!
Apis | Alhenag | Absolwenci TZS | Wierzbnik | Rada Kapitanów | PHP-Fusion PL