Wspierajmy serwis "Port Europa"Drukuj

Wspierajmy serwis "Port Europa"Niewiele w polskim internecie jest stron, które za cel działania postawiły sobie walkę o normalność na polskich drogach wodnych - stron propagujących transport rzeczny jako ekologicznie czystą i najtańsza formę przewozu towarów i ludzi wewnątrz lądu. Nasza redakcja otrzymała apel redaktora naczelnego portalu "Port Europa", który to apel jest tak doskonale rozumiany przez użytkowników naszego serwisu. Oto jego treść:

Jak Państwo wiecie, na prowadzonym przeze mnie portalu "Port Europa" bardzo istotną tematyką jest tematyka żeglugowa, którą prezentujemy w dziale "Port": www.porteuropa.eu/port Oczywiście pod względem promowania żeglugi nie możemy się równać z nieocenioną stroną www.zegluga-rzeczna.pl, ale również my staramy się lepiej lub gorzej propagować tę tematykę i zaszczepiać wśród naszych Czytelników pozytywne nastawienie do idei transportu wodnego. Co, jak wszyscy wiemy, w sytuacji w jakiej obecnie żegluga się znajduje, wcale nie jest łatwe.

To truizm, ale żeby nasz portal mógł normalnie funkcjonować, rozwijać się i docierać do nowych czytelników, potrzebne są pieniądze. A te biorą się z dwóch źródeł: z reklam i sprzedaży ebooków. Nie korzystamy z grantów, środki na utrzymanie, promocję portalu i jego rozwój musimy pozyskiwać właśnie na rynku.

Prawdę mówiąc trochę głupio jest mi prosić o wsparcie finansowe dla Portalu, zwłaszcza że takie wsparcie należy się przede wszystkim zaprzyjaźnionemu z nami www.zegluga-rzeczna.pl, dzięki któremu nasze żeglugowe środowisko może się integrować i być na bieżąco ze sprawami w branży wodnej. My tylko w jakimś stopniu uzupełniamy te działania. Tym niemniej, wszystkich miłośników żeglugi, którym zależy na rozwoju portalu "Port Europa", chciałbym poinformować o możliwościach wykupienia reklamy u nas: http://www.porteuropa.eu/portal/reklama/4552-reklama-na-portalu

Jeśli nie Państwo bezpośrednio, to może ktoś z waszych znajomych byłby tym zainteresowany? Jesteśmy elastyczni i otwarci na współpracę, a ceny są naprawdę przystępne (w przypadku korporacji oczywiście większe, ale dla małych jednoosobowych czy rodzinnych firm, już od 250-300 złotych za półroczną współpracę).

Ale wesprzeć portal może każdy, przeznaczając na to choćby 4 złote. Tyle właśnie kosztują standardowo moje ebooki - to drugi filar, na którym opiera się finansowanie portalu. Zachęcam do przejrzenia listy ebooków z poniższego linka - może któryś z nich się Państwu spodoba na tyle, by go zakupić i/lub polecić znajomym: nawet wydanie tych symbolicznych 4 złotych i udostępnienie linka do któregoś z ebooków na Facebooku będzie dla nas ogromnym wsparciem (grosz do grosza...). Można też kupić ze zniżką od razu cały pakiet ebooków. A oto link: http://wydaje.pl/u/jakub-loginow

Z góry dziękuję i pozdrawiam
Jakub Łoginow
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

  PRchecker.info Free counters!
Apis | Alhenag | Absolwenci TZS | Wierzbnik | Rada Kapitanów | PHP-Fusion PL