Terminale w Emmerich i Neuss w sieci InlandLInksDrukuj

Terminale w Emmerich i Neuss w sieci InlandLInksTerminale kontenerowe Rhein-Waal Terminal w Emmerich oraz Neuss Intermodal Terminal zostały włączone do sieci InlandLinks. Dzięki temu jej liczebność wzrosła do 30 terminali:: 26 w Holandii, 3 w Niemczech i 1 w Belgii. W portach Emmerich i Neuss przeładowano łącznie w roku 2012 850.000 TEU.

InlandLinks to platforma online dla terminali kontenerowych, dzieki której realizowana jest obsługa ich zaplecza czyli przewozów intermodalnych do- i z Rotterdamu. Włączane są do do sieci terminale spełniające porównywalne dla wszystkich, określone kryteria. InlandLinks chce w ten sposób połaczyć w jeden układ wszystkie ogniwa logistyczne aby świadczyć jak najlepiej i jak najwyższej jakości usługi przewozowe.

InlandLinks to inicjatywa Zarządu Portu Rotterdam rozwinięta dzięki współpracy ze Związkiem Operatorów Terminali Śródlądowych - Vereniging van Inland Terminal Operators (VITO). 90% udziałów w przedsięwzięciu mają właśnie zrzeszeni w Związku holenderscy właściciele terminali. Koncepcja wprowadzana jest właśnie w Niemczech i Belgii. W Niemczech jako pierwszy włączony został do sieci terminal w Stuttgartcie 29 października 2012.
źródło: bonapart.de
tłum. A. Podgórski
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?


Free counters!
Apis | Alhenag | Absolwenci TZS | Wierzbnik | Rada Kapitanów | PHP-Fusion PL