Wrocław wdzięczny OT Logistics za wyprowadzenie żeglugi z miastaDrukuj

Dnia 19-go grudnia br. o godz. 16.00, w Sali Rycerskiej Wrocławskiego Ratusza, odbędzie się Złota Gala Białej Listy. W tym dniu, zostaną wręczone pierwsze „Złote Certyfikaty Biała Lista”. Otrzymają je te firmy, które przez okres miń 6 lat bez przerwy, wypełniają restrykcyjne wymogi tego programu.

"Biała Lista" powstała 1 stycznia 2006 r. jako ogólnopolski program wyróżniający rzetelnych przedsiębiorców, promujący rzetelność jako zasadę i podstawę biznesu. Umieszczone w niej firmy poddały się weryfikacji i zostały uznane za wiarygodne. Ponadto każda firma uczestnicząca poddawana jest takiemu procesowi raz na kwartał. Celem tego działania jest potwierdzenie rzetelności laureatów. To i wiele innych przedsięwzięć są wkładem Wrocławskiej Izby Gospodarczej w tworzenie lepszej rzeczywistości wokół nas.

Firma OT Logistics uczestniczy w programie "Biała Lista" nieprzerwanie już szósty rok. Tym samym decyzją Rady Wrocławskiej Izby Gospodarczej przyznano jej Złoty Certyfikat Białej Listy.

- Pragniemy serdecznie pogratulować Państwu rzetelności w biznesie i bycia przykładem dla innych przedsiębiorców - informuje w liście skierowanym do laureata Waldemar Siemiński, przewodniczący Rady WIG.

Jeśli kryterium "rzetelności w biznesie i bycia przykładem dla innych przedsiębiorców" jest zaleganie z płatnościami (Link), doprowadzenie do upadku odrzańskiej infrastruktury portowej i stoczniowej (Popowice, Zacisze), wyprowadzenie floty śródlądowej z Wrocławia i poza granice Polski (Link) - to żyjemy w kraju, w którym "wynik finansowy" ważniejszy jest niż ludzki byt, uczciwość i zwykła przyzwoitość więc wolimy, aby inne firmy z tej nie brały przykładu.

Najlepiej o tej "rzetelności" mogliby wypowiedzieć się dzierżawcy floty w Polsce i w Niemczech oraz pracownicy zwolnieni z pracy u progu emerytury po dziesiątkach lat przepracowanych w ŻnO a potem w Odratrans (przemianowanej na OT Logistics z powodu... wstrętu do Odry - Link) a także zwalniani z dawnej Binnenreederei (Link 1, Link 2) .

#1 | marek56 dnia 24.11.2012 10:07
A może przed tą imprezą trzeba by Ratuszowi i Radzie WIG przypomnieć o innych "wspaniałych" dokonaniach OT Logistics (Odratrans). Może już zapomnieli, albo nie chcą tego pamiętać. Bo wszak liczy się kasa, kasa, kasa... Po trupach, byle kasa.
#2 | Greg dnia 24.11.2012 11:37
Dziwię się, że wśród laureatów nie ma "Amber Gold" - to dopiero wzór rzetelności i wiarygodności w osiąganiu "wyniku finansowego".
#3 | Janusz Fafara dnia 24.11.2012 18:30
O wiarygodności samej wrocławskiej ,, Białej listy" niech świadczy wpis:
http://www.bialal...amp;id=121
Tej firmy już nie ma, a jeśli celowo tak zrobiono to w celach marketingowych , czyli o związku firmy z Wrocławiem poprzez Odrę. A przecież Chajderowski jasno wypowiedział się :
,, Z Odrą w nazwie nie budzimy zaufania ani zainteresowania"
http://www.zeglug...dmore=1033
Jasno to świadczy o wiarygodności tak jednej jak i drugiej strony. Dalszy komentarz jest zbyteczny. Brzydzę się tego bełkotu.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

  PRchecker.info Free counters!
Apis | Alhenag | Absolwenci TZS | Wierzbnik | Rada Kapitanów | PHP-Fusion PL