Targi "Boot & Fun" Berlin 2012Drukuj

W dniach 23 - 28.11.2012 już po raz 11 odbędą się w Berlinie Targi "Boot & Fun", na których wystawcy zaprezentują swoją ofertę w dziedzinie jachtingu, kajakarstwa, turystyki wodnej, sportów wodnych i nurkowania, wędkarstwa, nauki w szkółkach żeglarskich i motorowodnych itd. Nie zabraknie też reprezentantów regionów z ofertą pobytu w ośrodkach wczasowych na ich terenie.

Berlin leży w centrum największego w Europie regionu śródlądowych akwenów sportu i rekreacji. Jeziora wzdłuż Haweli, Pojezierze Brandenburskie, Meklenburskie oraz niemiecka część Pojezierza Lubuskiego to raj dla motorowodniaków, żeglarzy, kajakarzy i miłośników sportów wodnych we wszelkiej postaci.

Zainteresowanie wyżej wspomnianymi dziedzinami wypoczynku i turystyki stale wzrasta. Targi w Berlinie są więc odpowiedzią ofertową na ten ogólnoeuropejski trend. Więcej szczegółów można znając język odnaleźć na stronie internetowej targów. Bilety także można zamówić przez internet: (Link).

Na targach obecna będzie też Wschodnia Dyrekcja Wodno- Żeglugowa (Wasser- und Schifffahrtsdirektion Ost). WSD-Ost oferuje rabat w wysokości 2 Euro do ceny karty wstępu jeśli się wydrukuje, wypełni i przedłoży w kasie kupon dostępny tutaj. Na otwarcie targów WSD-Ost wyda specjalną broszurę "Wassersport auf Bundeswasserstraßen zwischen Elbe und Oder" (Sporty wodne na federalnych drogach wodnych między Łabą a Odrą), dzięki której Dyrekcja chce pomóc wszystkim zainteresowanym przy planowaniu wakacji na wodzie. Broszura zawiera informacje o najnowszych zmianach w przepisach żeglugowych, specjalnych regulacjach dla żeglugi turystycznej i sportowej, dopuszczalnych prędkościach, czasach pracy śluz, wskazówkach bezpieczeństwa itd.

tłum. Andrzej Podgórski
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

  PRchecker.info Free counters!
Apis | Alhenag | Absolwenci TZS | Wierzbnik | Rada Kapitanów | PHP-Fusion PL