Dzień NauczycielaDrukuj

Naszym Nauczycielom życzymy dużo zdrowia i spokoju. Chcemy podkreślić, że zawsze o Nich pamiętamy choć nie zawsze potrafimy to wyrazić.

Rok temu z Najlepszym spośród nas - Zygmuntem Piotrem Szewczykiem, którego przedwcześnie Pan powołał do siebie - odwiedziliśmy Was - kochani wychowawcy - z symboliczną laurką i kwiatami. Dziś - ze smutkiem to piszę - nikt nie zajął miejsca Zygi aby zorganizować podobną sympatyczną rundę po Wrocławiu; aby dotrzeć do waszych mieszkań i osobiście podziękować za poświęcone nam lata.

Rok temu zaanonsowaliśmy też wyświetlenie na Zjeździe 2012 odzyskanego filmu o naszej szkole "Ej, żegluga", w którym pojawiło się wielu naszych kolegów ale przede wszystkim także Wy, Nauczyciele. Dziś - w Dniu Nauczyciela - zamieszczamy fragmenty tego filmu. Niech będzie on przede wszystkim hołdem dla Waszej pracy w Akademii Szuwarowo-Bagiennej. Fragmenty filmu oraz więcej informacji na stronie "Absolwentów z Brücknera 10"
#1 | Wojciech Rytter dnia 15.10.2012 06:29
Bardzo interesujacy film.Do dzis mam wyrzuty sumienia,ze nie wybralem tej szkoly.Szkoda,ze w dzisiejszych czasach Zegluga prawie przestala istniec.I co jest smutne za chwile zniknie cakowicie,przy takich rzadach jakie mamy.Zegluga pograza sie w wyschnietych naszych Rzekach.Oj, biedna ta nasza Polska....
#2 | Rysiek Faron dnia 16.10.2012 04:54
Ech, chciałoby się powiedzieć, że "łza się w oku kręci". Bo i prawda, trochę się kręci. I komu to przeszkadzało? Kapitanie Andrzeju, na Twoje ręce: wielki szacunek i podziękowanie dla Wszystkich, którzy przyczynili do powstania filmu, zachowania tego materiału i umieszczenia go na Naszej stronie.
I dzięki Ci za przypominanie i pamięć o Naszych Nauczycielach i Wychowawcach.
Pozdrowienia dla Wszystkich - marynarz/aktor Rysiek Faron (absolwent TŻŚ Wrocław rocznik 1971).

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

  PRchecker.info Free counters!
Apis | Alhenag | Absolwenci TZS | Wierzbnik | Rada Kapitanów | PHP-Fusion PL