Konkurs "Polski Internet" - faza IDrukuj

Od pewnego czasu w lewej części naszego serwisu figuruje znaczek konkursu "Polski Internet". Konkurs ma za zadanie wyłonić najlepsze polskie strony internetowe w poszczególnych kategoriach. Nasz portal został zgłoszony do dwóch kategorii: portale informacyjne oraz portale społecznościowe.

Zgłaszanie serwisów do konkursu zostało zakończone i rozpoczął się pierwszy etap konkursu: głosowanie internautów i nominacje Kapituły. W następnym etapie Internauci wybiorą po jednym Laureacie i wskażą po dwa Wyróżnienia z Nominowanych z każdej Kategorii oraz wybiorą spośród wszystkich stron biorących udział w II Etapie Najlepszą Stronę 2012r. Zachęcam do głosowania na nasz portal.

Aby internauta mógł zagłosować na naszą stronę należy:

1. Kliknąć na grafikę umieszczoną z lewej strony portalu (migająca, zakręcona strzałka pod logo konkursu) taka jak poniżej (też można kliknąć):

Polski Internet

2. Z rozwijanego menu wybrać kategorię, w której zgłoszona jest nasza strona (portale informacyjne) i kliknąć "WYŚWIETL"

3. Odszukać nasz portal (jest przedostatni - alfabetycznie)

4. Kliknąć "ODDAJ SWÓJ GŁOS". Pojawi się okno, w które należy wpisać swojego maila i głos zostanie zaliczony.

5. Pojawi sie komunikat:

"Dziękujemy, Twój głos został dodany. Zapraszamy ponownie jutro
Dzisiaj jeszcze możesz zagłosować w innych kategoriach
Oddałaś/(-łeś) głos na stronę:"
(tu będzie miniatura strony)
a poniżej napis "Chcę głosować na inną KATEGORIĘ" - kliknąć - pojawi sie ponownie wybór kategorii jak w pkt. 2.

6. Z rozwijanego menu wybrać kategorię, w której także zgłoszona jest nasza strona (portale społecznościowe) i kliknąć "WYŚWIETL"

7. Odszukać nasz portal (tu jest alfabetycznie ostatni)

8. Kliknąć "ODDAJ SWÓJ GŁOS".

9. Pojawi się okno, w które należy wpisać swojego maila i głos zostanie zaliczony.

Głosować można jeden raz dziennie na obydwie kategorie z jednego adresu e-mail. Niestety - nie ma innej, prostszej możliwości oddania głosu niż podana wyżej procedura. Dziękuję z góry wszystkim użytkownikom i gościom portalu za oddanie głosu i zachęcam do codziennego głosowania.

Terminy etapów konkursowych i wyłonienia finalistów:

I Etap – od 1 października 2012r. do 31 października 2012r. Kapituła Konkursu wybierze po 5 Nominatów z każdej Kategorii wskazanej przez Organizatora. O wynikach Organizator poinformuje na stronie Konkursu.

I Etap – od 1 października 2012r. do 31 października 2012r. Internauci wybiorą po 5 Nominatów z każdej Kategorii. O wynikach Organizator poinformuje na stronie Konkursu.

II Etap – od 5 listopada 2012r. do 30 listopada 2012r. Kapituła Konkursu wybierze po jednym Laureacie i wskaże po dwa Wyróżnienia z Nominowanych z każdej Kategorii wskazanej przez Organizatora. O wynikach tego etapu Organizator nie będzie informował na stronie Konkursu przed Galą i ogłoszeniem wyników.

II Etap – od 5 listopada 2012r. do 30 listopada 2012r. Internauci wybiorą po jednym Laureacie i wskażą po dwa Wyróżnienia z Nominowanych z każdej Kategorii oraz wybiorą spośród wszystkich stron biorących udział w II Etapie Najlepszą Stronę 2012r. oraz Laureata i 2 wyróżnienia w kategorii Przyjazne Konto Internetowe 2012. O wynikach tego etapu Organizator nie będzie informował na stronie Konkursu przed Galą i ogłoszeniem wyników.

III Etap – od 3 grudnia 2012r. do 7 grudnia 2012r. Kapituła Konkursu wybierze spośród Laureatów każdej Kategorii z II Etapu wskazanej przez Organizatora. (kategorie stron internetowych) Najlepszą Stronę Roku 2012r i dwa Wyróżnienia po uprzednim przesłaniu przez Organizatora do członków Kapituły Konkursu listy Laureatów i wyróżnionych z poszczególnych kategorii Konkursu.

5.Uroczysta Gala ogłoszenia wyników i wręczenia statuetek zaplanowana jest na 25 stycznia 2013r.

6.Od 1 października 2012r. Uczestnik nie może do zakończenia konkursu dokonywać na zgłoszonej stronie zmian, które mogłyby wpłynąć na ocenę Kapituły i Internautów. Nie dotyczy to zmiany tekstu, banerów reklamowych czy informacji związanej z działalnością, lecz istotną przebudową strony.

7. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany terminarza konkursu oraz terminu i miejsca Uroczystej Gali.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

  PRchecker.info Free counters!
Apis | Alhenag | Absolwenci TZS | Wierzbnik | Rada Kapitanów | PHP-Fusion PL