Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

tiktak
14.09.2020

tiktak
21.08.2020
[https://www.wody.
gov.pl/aktualnosci
/1274-wody-polskie
-uzyskaly-dofinans
owanie-na-rozwoj-o
drzanskiej-drogi-w
odnej-2][/url]

tiktak
10.08.2020

tiktak
04.08.2020
[url][/https://www
.portalmorski.pl/z
egluga/45901-jest-
projekt-uchwaly-ws
-rozbudowy-odrzans
kiej-drogi-wodnej-
na-odcinku-od-malc
zyc-do-lubiaza]

tiktak
04.08.2020
[https://www.porta
lmorski.pl/zegluga
/45876-ruszaja-rem
onty-kanalow-na-sz
laku-wielkich-jezi
or-mazurskich][/ur
l]

Dwa festynyDrukuj

Latoś obrodziło imprezami okołoodrzańskimi że ho ho. Przed prawie każdą sobotą i niedzielą trzeba się dobrze naskrobać po łysinie (oczywiście jak się ją ma ) aby jak najlepiej ulokować swój cenny czas . Świadomie używam formy ,,ulokować” gdyż dziś w kraju słowo to jest to pewnego rodzaju przestroga przed popadnięciem w tarapaty. A więc do rzeczy. Pi-ar'u i marketingu ponoć nigdy nie jest za wiele i ograniczę się tylko do zaprezentowania imprez w przysłowiowych dwóch zdaniach.

V Piknik Country przy ujściu Baryczy do Odry jak sama nazwa wskazuje w większości będzie Country niż wodniacki, lecz i tych ostatnich akcentów ponoć ma nie zabraknąć, (zawody kajakowe, i uczestnictwo motorowodniaków) a sama sceneria ujścia Baryczy do Odry daje gwarancję dobrej zabawy i wielu wrażeń krajobrazowych. Przy sprzyjającej aurze na pewno piknik będzie wspaniałą impreza rodzinną.

III edycja Tumski Cup, czyli po naszemu wyścigi na łodziach smoczych to impreza trochę inna w charakterze od poprzednio omawianej. Przede wszystkim sam wyścig łodzi wyraźnie wskazuje jej główne przesłanie, a pozostałe atrakcje i ich cel opisane w programie takie jak promocja Dolnego Śląska, wskazanie walorów sportowo-rekreacyjnych Odry oraz popularyzacja rzeki jako miejsca rekreacji i aktywnego spędzania czasu można podłożyć pod każdą inną imprezę gdziekolwiek by one się nie odbyła. Nie pozostaje nic innego tylko wybrać odpowiednią dla siebie i dobrze się bawić.

Materiał źródłowy i plakaty:piknik-country.pl, wroclaw.pl
#1 | Apis dnia 13.09.2012 08:34
Dodam jeszcze, że tego samego dnia (15.09) odbędzie się trzeci festyn: otwarcie Mariny Brzeg. Programu nie znam - rozpocznie się o godz. 14.00 na Placu Drzewnym (przylega do terenu mariny - miejsce gdzie zwykle rozbija swe namioty cyrk gdy odwiedza Brzeg). Niestety - nie będę mógł być obecny (praca) i nie zrobię relacji "na żywo".
#2 | Krzysztof Wegner dnia 13.09.2012 21:53
Na country to ja bym chętnie się przeszedł,a nawet przepłynął pod warunkiem że na scenie wystąpi Lonstar.Ale z DEK-u to troszkę za daleko.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

  PRchecker.info Free counters!
Apis | Alhenag | Absolwenci TZS | Wierzbnik | Rada Kapitanów | PHP-Fusion PL