Metoda "na media"Drukuj

Tak oto wygląda od niedawna strona Fundacji Otwartego Muzeum Techniki i Bractwa Mokrego Pokładu z Nadbora. Do czasu, gdy z powodu odcięcia energii elektrycznej przez wrocławski RZGW Nadbor uniezależnił się poprzez instalację paneli słonecznych - FOMT korzystała z serwera Politechniki Wrocławskiej. Po powrocie z urlopu pan rektor podjął decyzję o zaprzestania udostępniania serwera dla Fundacji. Strona wraz z całym archiwum przestała funkcjonować.

Decyzja kontrowersyjna i śmieszna. Widać jak macki ,,ośmiornicy z RZGW” zaczynają coraz dalej sięgać. Stosowanie metody niechlubnego wizerunku ,,krwiopijcy kapitalisty” - jak się chcesz pozbyć lokatorów to odetnij im media - zaczyna być coraz bardziej dokuczliwe, ale i zarazem inspirujące dla szukania alternatywnych rozwiązań.

A na pytanie jaka będzie następna kłoda pod nogi przypuszczalnie nie trzeba będzie długo czekać.
#1 | Apis dnia 07.09.2012 19:57
Nasz serwis utrzymuje się z drobnych, dobrowolnych dotacji uzytkowników. W zamian za podobne, drobne datki od Bractwa gotów jestem przyjąć stronę Fundacji i Nadbora (Bractwa) na swój serwer oraz zaoferować adres www. nadbor. zegluga. wroclaw. pl

Dodatkowo w zakładce "Społeczność" umieszczę małą wizytówkę Bractwa i FOMT wraz z odpowiednimi linkami.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

  PRchecker.info Free counters!
Apis | Alhenag | Absolwenci TZS | Wierzbnik | Rada Kapitanów | PHP-Fusion PL