Czat

Musisz się zalogować, aby opublikować wiadomość.

tiktak
23.01.2021

Piotrzw
24.12.2020
Na radosny czas Świąt Bożego Narodzenia na wszystkie dni Nowego Roku 2021 najlepsze życzenia dla Kapitana i załogi.

Seehund
20.12.2020

tiktak
07.12.2020

Seehund
24.11.2020

Usuwanie własnych postów z forumDrukuj

W ostatnim czasie nastąpiły pod rząd dwa przypadki, które zmusiły mnie do zajęcia stanowiska w sprawie rezygnacji z brania udziału w naszym wirtualnym rejsie.

Jeśli ktoś z jakichkolwiek przyczyn nie chce płynąć z nami - niech zachowa odrobinę odwagi i sam o tym poinformuje Administratora lub Redaktorów. Usuwanie własnych postów z forum jest przede wszystkim bardzo niegrzecznym potraktowaniem wszystkich tych użytkowników, którzy na te posty odpowiadali, cytowali je lub wręcz komplementowali autora za fajną treść, wartościowe fotki itp.

Jeden z tych przypadków był szczególnie dotkliwy, bo pozbawił nas na jakiś czas całkowicie możliwości powrotu do wątku, który przez "uciekiniera" został założony i miał nawet odnośnik w belce nawigacyjnej serwisu ("Stare ale jare"). Szkoda pięknych fotek starych rzecznych statków i rozwijającej się dyskusji wokół nich... Szkoda, że teraz odpowiedzi trafiają w próżnię....

Drugi z przypadków nie miał żadnego merytorycznego znaczenia, ale również spowodował bałagan na forum. Nie chciałbym blokować użytkownikom możliwości edytowania własnych wpisów, bo oznacza to dla mnie konieczność robienia takich poprawek osobiście. Opcja "Edytuj" daje każdemu użytkownikowi możliwość poprawiania, uzupełniania ale - niestety - także kasowania całkowicie własnych postów.

Usunięcie treści, do których odpowiedzi innych użytkowników miały odniesienie - uczyniło z tych odpowiedzi niezrozumiały zlepek słów, a z całego wątku bełkot. Wypadałoby więc przeprosić wszystkich, których "samowolne retusze" dwójki naszych byłych załogantów w jakikolwiek sposób dotykają. Ponieważ nie uczynią już tego sprawcy całego zamieszania (na własne żądanie zostali usunięci z grona użytkowników) - czynię to niniejszym ja. Dodam gwoli wyjaśnienia, że całkowite usunięcie użytkownika (o co w obu przypadkach proszono czy wręcz żądano) powoduje automatyczne usunięcie z bazy danych wszystkiego, co delikwent napisał. Nie zostaje nic i nie ma to związku z wolą Administratora.

Administrator serwisu

Komentarze

Komentarze widoczne dla zalogowanych

Oceny

Ocena zawartości jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się by zagłosować.

Żadne oceny nie zostały dodane.