Ster na Bydgoszcz 2012Drukuj

Zapraszamy wszystkich wodniaków i szczury lądowe na jubileuszową, piątą już edycję Bydgoskiego Festiwalu Wodnego „Ster na Bydgoszcz 53°N, 18°E”.

W czerwcowy weekend, 22-24 czerwca, Wyspa Młyńska zostanie opanowana przez brać żeglarską, ich znajomych i sympatyków. Będziemy się bawić, śpiewać, tańczyć, pływać… Festiwal będzie, z pewnością, niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich uczestników. Gwarantujemy świetną zabawę. W zakładce „Ster na Bydgoszcz 2012” na bieżąco zamieszczamy informacje i szczegóły dotyczące imprezy.

W tym roku na miłośników sportów wodnych, aktywnego wypoczynku oraz wszystkich, którzy chcą ciekawie spędzić czas, przygotowaliśmy m. in. wystawy plenerowe, spotkania ze sławnymi wodniakami, wykłady, paradę jednostek pływających, pokazy sportów wodnych, warsztaty budowy łodzi i umiejętności żeglarskich, spektakle teatralne, maraton szantowy i inne muzyczne niespodzianki. W programie V edycji Festiwalu wiele niespodzianek znajdą dla siebie również najmłodsi uczestnicy. Podczas imprezy, tradycyjnie już, swoje podwoje otworzy Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy, ze swoją „bydgoska nocą muzealną”, interesującymi wystawami i eventami.

Obierz STER NA BYDGOSZCZ 53˚N, 18˚E i baw się razem z nami podczas czerwcowego Festiwalu!
#1 | Krzysztof Wegner dnia 21.06.2012 14:04
No super,znowu nie zobaczę bo na trasie.Ale sam będę sobie śpiewał szanty przy piwku w Hamburgu.
#2 | Teos dnia 23.06.2012 12:19
A ja nawet piwka nie wypiję ;-) Szlag by trafił robotę na tanku...
#3 | zbychu1949 dnia 23.06.2012 20:19
Przed chwilą wróciłem z tej imprezy i mam mieszane uczucia. Statek szkolny Wł.Łokietek został uwięziony w śluzie miejskiej bo nikt nie dopilnował stanu wody na Brdzie. Wszyscy którzy pływają po Brdzie wiedzą że kładka przy dolnej bramie śluzy jest niska tylko organizatorzy tej imprezy nie wiedzieli. Byłem na tym statku i musieliśmy opuścić pokład w śluzie.
#4 | barkaz4003 dnia 23.06.2012 23:37
TEOS Nie masz czego rozpaczać wyszło na to iż musiał byś się zmienić z wodniaka na piechura. Wstyd mi za organizatorów . Moja rodzina wodniacka z Bydgoszczy podziwia indolencje organizatorów. Sądzę iż są jeszcze fachowcy wodniacy w mieście nad Brdą . Sądzę że w organizacji imprezy nie fachowość lecz prestiż i kasa były ważniejsze
#5 | zbychu1949 dnia 24.06.2012 19:55
Ale poza tą wpadką było super. Chociaż wolałbym uczestniczyć w tym święcie będąc na wodzie.
Pozdrawiam
#6 | 1109 dnia 24.06.2012 21:06
Było super!!
Woprowcy Bydgoscy o co mało w nocy zabili by mi wnuczkę dwuletnią,organizator napuścił na mnie Policję,brak miejsc do bezpiecznego cumowania.Cały czas pilnowałem jednostki, abym mógł jeszcze czym wracać do domu.PODZIĘKOWANIA DLA ORGANIZATORÓW.
Bydgoszcz jest pomimo to pięknym miastem odwróconym twarzą do wody.
Włodek z Moin Moin.
#7 | 1109 dnia 25.06.2012 09:07
Po nocy spędzonej na Przystani "Gwiazda"jest mi już dobrze.Wykąpany, zadbany, ze stałym dostępem do sanitariatów.W ciszy i spokoju.Podziękowania dla ludzi tutaj procujących.
Włodek.
#8 | 1109 dnia 25.06.2012 20:46
Po walce z zielskiem jestem pokonany.Gdyby nie pomoc,której udzielił mi jeden z organizatorów imprezy Ster na Bydgoszcz cienko bym wyglądał.Kol Andrzej Tomczyk posłużył jako siła pociągowa i dotargał mnie z łodzią do bezpiecznego miejsca.
Po zamontowaniu silnika zaburtowego dalsza walka z zielskiem.
Pozdrawiam Włodek.
#9 | Szygy dnia 14.07.2012 13:38
Czytając program imprezy odniosłem nieodparte wrażenie, że impreza miała niewiele wspólnego z wodniackim świętem. Program ten wyraźnie określa, że miał to być zwykły miejski festyn dla mieszkańców a nie dla wodniaków. Wyjątkiem był tu tylko koncert szantowy ale te odbywają się też wszędzie bez żadnej specjalnej okazji. Zresztą forumowicze nie uznali nawet, że warto zakładać temat dla tej imprezy.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

  PRchecker.info Free counters!
Apis | Alhenag | Absolwenci TZS | Wierzbnik | Rada Kapitanów | PHP-Fusion PL