Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

tiktak
14.09.2020

tiktak
21.08.2020
[https://www.wody.
gov.pl/aktualnosci
/1274-wody-polskie
-uzyskaly-dofinans
owanie-na-rozwoj-o
drzanskiej-drogi-w
odnej-2][/url]

tiktak
10.08.2020

tiktak
04.08.2020
[url][/https://www
.portalmorski.pl/z
egluga/45901-jest-
projekt-uchwaly-ws
-rozbudowy-odrzans
kiej-drogi-wodnej-
na-odcinku-od-malc
zyc-do-lubiaza]

tiktak
04.08.2020
[https://www.porta
lmorski.pl/zegluga
/45876-ruszaja-rem
onty-kanalow-na-sz
laku-wielkich-jezi
or-mazurskich][/ur
l]

Wystawa szczecińskich bulwarów we WrocławiuDrukuj

Wystawa szczecińskich bulwarów we Wrocławiu w ramach projektu „Promenada z widokiem na Odrę – przebudowa szczecińskich bulwarów (Modernizacja Bulwaru Gdyńskiego, Piastowskiego, Elbląskiego)".

Miło nam poinformować, iż do Wrocławia zawitała wystawa prezentująca obecnie modernizowane szczecińskie bulwary. Ekspozycja zagościła na Wyspie Słodowej – niewielka wysepka na Odrze w obrębie wrocławskiego Starego Miasta oraz Śródmiejskiego Węzła Wodnego – Górnego, w sąsiedztwie mniejszych nieco od niej Wyspy Bielarskiej i Wyspy Młyńskiej.

Po zakończeniu inwestycji szczecińskie bulwary będą służyły wszystkim mieszkańcom oraz przypływającym turystom odwiedzającym Szczecin. Inicjatywa w swoim zamyśle stwarza inspirację dla rozwoju  życia kulturalnego oraz gospodarczego nad Odrą. Impulsem do ożywienia ma być rekreacja i turystyka, która  zainicjuje kolejne przedsięwzięcia i inicjatywy".

Powstające "na nowo" szczecińskie bulwary będą spełniały europejskie standardy, które dają perspektywę rozwoju nadodrzańskiego szlaku i podnoszą jego atrakcyjność. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Wrocławia, którzy chcieliby aktywnie spędzić na Wyspie Słodowej i bliżej przyjrzeć się niezwykle ciekawej ekspozycji. Naprawdę warto to zobaczyć!

Projekt" Promenada z widokiem na Odrę - Przebudowa szczecińskich bulwarów" zakłada kompleksową przebudowę zagospodarowania trzech bulwarów, które w wyniku realizacji przedsięwzięcia zostaną przystosowane do uprawiania turystyki wodnej, uzupełniając deficyt miejsc do postoju jednostek sportowych i turystycznych oraz statków białej floty. Ponadto projekt zakłada przebudowę nabrzeża wraz z budową nowej infrastruktury niezbędnej do obsługi jednostek pływających.
www.bulwary.szczecin.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

  PRchecker.info Free counters!
Apis | Alhenag | Absolwenci TZS | Wierzbnik | Rada Kapitanów | PHP-Fusion PL