Zjazd 65-lecia TŻŚ pod znakiem zapytania?Drukuj

Jak informuje Prezes Stowarzyszenia Absolwentów Zespołu Szkół Zawodowych Żeglugi Śródlądowej Waldemar Rybicki - zainteresowanie uczestnictwem w Zjeździe jest znikome. Wpłynęło zaledwie kilkanaście wpłat co stawia Zarząd Stowarzyszenia w trudnej sytuacji: większość zarezerwowanych usług wymaga wpłacenia zaliczek (catering, zespół, wynajęcie sali na bankiet, materiały zjazdowe, identyfikatory itd.). Z doświadczeń wynikających z organizowania poprzednich spotkań - w tym Zjazdu na 60-lecie szkoły - wynika wprawdzie konstatacja, że najwięcej zgłoszeń uczestnictwa (i wpłat) dokonano w ostatnim miesiącu przed przewidzianym terminem. W imieniu Waldka proszę jednak o wcześniejsze deklarowanie udziału i dokonanie wpłat stosownie do swoich planów. Przypominam więc, że wpłat dokonujemy na konto Stowarzyszenia:

STOWARZYSZENIE TŻŚ
51-414 Wrocław , ul.Torunska 72

Konto bankowe : bank PKO BP Biznes Partner
numer konta: 24 1020 5226 0000 6902 0235 2425

Dla wpłat z zagranicy:

numer konta w systemie IBAN:
PL 24 1020 5226 0000 6902 0235 2425
BIC(SWIFT) : BPKOPLPW

Zarząd skalkulował cenę uczestnictwa:

50 zł/osoba - uczestnictwo w samym Zjeździe

i dodatkowo
150 zł/osoba - koszt uczestnictwa w balu absolwenta

łącznie więc udział w Zjeździe i Balu 200 zł od osoby


Wszystkich chcących skorzystać z noclegu w Internacie prosimy o skontaktowanie się telefonicznie 607 584 533, lub za pośrednictwem poczty e-mail zarzad@tzs-stowarzyszenie.eu z Zarządem w celu dopisania się do listy chętnych na nocleg.

Program Zjazdu (ramowy) wygląda następująco:

Dzień pierwszy
  1. Otwarcie Zjazdu w Auli Szkoły
  2. Część oficjalna
  3. Otwarcie Sali Tradycji Szkoły
  4. Spotkania klasowe
  5. Bal Absolwenta
Dzień drugi
  1. Spotkanie Absolwentów na pokładzie statku szkolnego Westerplatte
  2. Zakończenie Zjazdu


Wielu Absolwentów wskazywało na dość nieszczęśliwy termin Zjazdu - 07.07. - 08.07.2012 - zapominając, że znakomita większość domagała się zapewnienia możliwości nocowania w internacie. Ten wymóg można spełnić jedynie wtedy, gdy szkoła jest w trakcie ferii lub wakacji. To automatycznie zawęża możliwość wyboru terminu zważywszy, że nawet podczas wakacji i ferii zimowych w internacie odbywają się różne kursy i szkolenia. Termin Zjazdu 65-lecia został więc dostosowany do możliwości skorzystania z opcji noclegu w Internacie.

W imieniu organizatorów Zjazdu proszę więc o deklarowanie i wpłacanie opłat uczestnictwa w nieprzekraczalnym terminie do końca miesiąca maja. Pozwoli to na określenie liczby chętnych i dostosowanie programu Zjazdu 65-lecia.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

  PRchecker.info Free counters!
Apis | Alhenag | Absolwenci TZS | Wierzbnik | Rada Kapitanów | PHP-Fusion PL