Bractwo Mokrego Pokładu - spotkanie marcoweDrukuj

Wypadło w 8 marca, a więc - był stosowny akcent - życzenia, kwiatek i toast. Oczywiście, Jadzia Barglik-Kłosowska przypomniała o swej drugiej rocznicy przynależności do Bractwa. W związku z tym były extra wypieki, sałatki, wino. Jadziu, doceniamy i bardzo dziękujemy! Swoją obecnością zaszczyciły także Ania Broniewska i Ania Wingren, Bogusia Kędzierska, oraz Zosia Lewandowska, Danusia Fąfara i Janina Sługocka z mężami oraz kustosz Wioletta Wrona.

Dziesiątego marca minęła 10 rocznica pożegnania Mariana MAŃKA Szwarca, który odszedł do lepszego ze światów. Siostra Danusia i bracia Władek, Janusz, Wojtek, Andrzej i Zbyszek zapalili znicze i uczcili pamięć naszego nieodżałowanego Kolegi i Przyjaciela. Odwiedziliśmy także groby Heleny Węgrzyńskiej, Tadeusza Cieśli, Jurka Krysiaka i Adama Gęsickiego, którzy spoczywają na Grabiszynku.

Obszerniejsza relacja wraz z fotkami na stronie Absolwentów z Brücknera 10
#1 | slepowron dnia 21.03.2012 19:50
To jest ,co cenię u sióstr i braci.Pełna kultura na spotkaniach.Bez animozji i inwektyw.Dzięki starszy bracie Zbyszku mój starszy kolego,że rudel trzymasz pęwna ręką.Janka i Jacek.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

  PRchecker.info Free counters!
Apis | Alhenag | Absolwenci TZS | Wierzbnik | Rada Kapitanów | PHP-Fusion PL