Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

tiktak
14.09.2020

tiktak
21.08.2020
[https://www.wody.
gov.pl/aktualnosci
/1274-wody-polskie
-uzyskaly-dofinans
owanie-na-rozwoj-o
drzanskiej-drogi-w
odnej-2][/url]

tiktak
10.08.2020

tiktak
04.08.2020
[url][/https://www
.portalmorski.pl/z
egluga/45901-jest-
projekt-uchwaly-ws
-rozbudowy-odrzans
kiej-drogi-wodnej-
na-odcinku-od-malc
zyc-do-lubiaza]

tiktak
04.08.2020
[https://www.porta
lmorski.pl/zegluga
/45876-ruszaja-rem
onty-kanalow-na-sz
laku-wielkich-jezi
or-mazurskich][/ur
l]

Znów auto wpadło do Odry w SzczecinieDrukuj

W Szczecinie samochód wpadł do Odry. Trwają poszukiwania auta. - Ze wstępnych informacji wynika, że w środku mogła znajdować się jedna osoba - mówiła na antenie TVN24 Mirosława Rudzińska ze szczecińskiej policji. Wcześniej Mirosław Siewierski z tamtejszej straży pożarnej poinformował, że to nie pierwszy tego typu wypadek w Szczecinie. Do wypadku doszło na wysokości Akademii Morskiej, przy ulicy Jana z Kolna.

- Tuż po godzinie 11 otrzymaliśmy od policji informację o wypadku. Na miejscu są trzy zastępy straży pożarnej i grupa nurków, która rozpoczęła poszukiwania auta - powiedział Siewierski. Dodał, że nie wiadomo, jakiej marki był to samochód, ale najprawdopodobniej był to jakiś niewielki model.

Poinformował także, że Odra w miejscu wypadku ma osiem metrów głębokości, a jezdnię od koryta rzeki oddziela pas dla pieszych. Z kolei Rudzińska dodała, że w miejscu, gdzie świadkowie widzieli dryfujący samochód występują bardzo silne prądy, więc akcja przypomina "poszukiwanie igły w stogu siana". - Na miejscu oprócz straży pożarnej znajduje się WOPR, policja i karetka pogotowia - poinformowała policjantka.

Trwa akcja ratunkowa. Nie ma pewności czy ktoś w pojeździe się znajdował. Dwóch pracowników Enei widziało moment, w którym tonęło auto. Widzieli także, że w tylnych drzwiach uchylona była szyba. Może to świadczyć o tym, że ktoś zaparkował na chwilę samochód. Dotarliśmy także do kierowcy, który widział całe zdarzenie jadąc samochodem. Według jego relacji samochód tonął przodem około siedmiu minut. Świadkowie mówią, że nie widzieli w tonącym aucie nikogo.

- To kolejny taki wypadek w ciągu ostatnich kilku lat - poinformował Siewierski. Poprzednio takie wypadki zdarzyły się m.in. w 2009 roku - mmszczecin.pl , YouTube. oraz w 2010 - mmszczecin.pl, dailymotion.com

źródło: tvn24.pl
gs24.pl
#1 | Apis dnia 01.03.2012 15:21
Nurkowie po ponad dwóch godzinach poszukiwań wyłowili pojazd. W aucie znaleziono ciało mężczyzny.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

  PRchecker.info Free counters!
Apis | Alhenag | Absolwenci TZS | Wierzbnik | Rada Kapitanów | PHP-Fusion PL