Hydepark

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

mkrakowiak74
03.10.2019
ZARZĄDZENIE NR 1/2019 DYREKTORA U Ż Ś WE WROCŁAWIU http://edziennik.m
alopolska.uw.gov.p
l/WDU_K/2019/6873/
akt.pdf

mkrakowiak74
01.10.2019
Pracownicy Centrum Operacyjnego w Poznaniu stworzyli graficzną prezentację aktualnych warunków żeglugowych. http://www.poznan.
rzgw.gov.pl/szlaki
-zeglowne/aktualne
-warunki-zeglugowe

Ziomal
27.09.2019

mkrakowiak74
24.09.2019

Ziomal
20.09.2019

Polsko niemieckie spotkanie SkipperówDrukuj

- W zeszłym roku pływaliśmy na smoczych łodziach, w tym popłynęliśmy łodziami motorowymi wspólnie z Niemcami od Bytomia Odrzańskiego do Eisenhuettenstadt, czego efektem jest mapka i przewodnik w wersji polskiej i niemieckiej, sfinansowane z funduszy Euroregionu Sprewa Nysa Bób - pisze do nas Zbigniew Bona z MOSiR Nowa Sól.

Projekt mający na celu integrację polskich i niemieckich turystów-wodniaków oraz zebranie przez uczestników informacji nawigacyjnych, interesujących miejsc itp. do mapy (do pobrania poniżej) i folderu dobiegł końca. Dzięki dofinansowaniu z funduszu Euroregionu Sprewa-Nysa-Bóbr wydane zostało po 500 szt. mapy i 500 szt. folderu w wersji polskiej i niemieckiej.

Mapa do pobrania:
przód - Link
tył - Link

Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska (Województwo Lubuskie) – Brandenburgia 2007-2013, Fundusz Małych Projektów i Projekty Sieciowe Euroregionu „Sprewa-Nysa-Bóbr” oraz budżetu państwa.

„Pokonywać granice poprzez wspólne inwestowanie w przyszłość”/ „Grenzen überwinden durch gemeinsame Investition in die Zukunft”

Zbigniew Bona - MOSiR Nowa Sól
#1 | bolo dnia 22.12.2011 20:59
Wielkie brawa za taką inicjatywę! Korzystając z doświadczeń MOSiR Nowa Sól i wykorzystaniu Funduszy Europejskich może warto pokusić się o opracowanie mapki - folderu innych odcinków drogi wodnej Odry? Turyści wodniacy czekają !

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
  PRchecker.info Free counters!
Apis | Alhenag | Absolwenci TZS | Wierzbnik | Rada Kapitanów | PHP-Fusion PL