Hydepark

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

mkrakowiak74
03.10.2019
ZARZĄDZENIE NR 1/2019 DYREKTORA U Ż Ś WE WROCŁAWIU http://edziennik.m
alopolska.uw.gov.p
l/WDU_K/2019/6873/
akt.pdf

mkrakowiak74
01.10.2019
Pracownicy Centrum Operacyjnego w Poznaniu stworzyli graficzną prezentację aktualnych warunków żeglugowych. http://www.poznan.
rzgw.gov.pl/szlaki
-zeglowne/aktualne
-warunki-zeglugowe

Ziomal
27.09.2019

mkrakowiak74
24.09.2019

Ziomal
20.09.2019

KonkursDrukuj

Redakcja portalu "Żegluga śródlądowa wczoraj, dziś, jutro" ogłasza konkurs-zabawę polegającą na prezentowaniu oryginalnej formy promocji żeglugi śródlądowej. Nie chodzi rzecz jasna o relacje z ważnych konferencji, sympozjów, rejsów lub imprez dla mas. Głównym kryterium ma być oryginalna forma lub treść etykiet produktów, kart pocztowych, banerów i sloganów reklamowych firm, zabawne limeryki i inne krótkie formy poetyckie, poważne lub zabawne zdjęcia opatrzone własnym komentarzem itp.

Konkurs będzie miał dwa bieguny. Na przeciwnym do najlepszej znajdą się formy najgorszej promocji lub wręcz antypromocji żeglugi śródlądowej. Głosować będziemy więc na najlepszą i najgorszą formę. Autorzy (lub "znalazcy") jednej i drugiej formy mogą liczyć na upominki ufundowane przez Redakcję. W zależności od ilości nadesłanych prac zdecydujemy w jakich cyklach (miesięcznych, kwartalnych) konkurs będzie rozstrzygany.

W menu głównym utworzona została zakładka "Konkurs". Tam umieszczony zostanie "regulamin" czyli wyjaśnienie o co biega... Tam będą też zamieszczane prace, na które będziemy głosować w komentarzach. Propozycje proszę przysyłać e-mailem na adres team@zegluga-rzeczna.pl.

Po zakończeniu każdej edycji komentarze będą resetowane a prace zostaną zastąpione nowymi. Na początek auto-propozycja zamieszczona przez redaktora Janusza Fąfarę zatytułowana "Czekoladki nadziewane parą" (większy obrazek już w zakładce "Konkurs"), która od razu wyjaśnia o co nam chodzi.

Czy podoba się Wam propozycja zabawy? Macie jakieś swoje uwagi lub sugestie? Komentujcie pod tym newsem....
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
  PRchecker.info Free counters!
Apis | Alhenag | Absolwenci TZS | Wierzbnik | Rada Kapitanów | PHP-Fusion PL