Hydepark

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

mkrakowiak74
03.10.2019
ZARZĄDZENIE NR 1/2019 DYREKTORA U Ż Ś WE WROCŁAWIU http://edziennik.m
alopolska.uw.gov.p
l/WDU_K/2019/6873/
akt.pdf

mkrakowiak74
01.10.2019
Pracownicy Centrum Operacyjnego w Poznaniu stworzyli graficzną prezentację aktualnych warunków żeglugowych. http://www.poznan.
rzgw.gov.pl/szlaki
-zeglowne/aktualne
-warunki-zeglugowe

Ziomal
27.09.2019

mkrakowiak74
24.09.2019

Ziomal
20.09.2019

Niezwykły rejs niezwykłej barkiDrukuj

Witam Panie Januszu

Bardzo się cieszę, że pchacz Transbode 4 (czarterowany przez moją firmę) oraz barka LD40 - będącą pod naszą pieczą a na co dzień pływającą w zestawie z Rentrans Cargo 1 (również przez nas czarterowanym) - znalazła szlachetne miejsce na pierwszej stronie serwisu zegluga-rzeczna.pl

Podam informacyjnie, ze barka została zbudowana w 1987 roku w Stoczni w Płocku, a przeznaczona była do obsługi wywozu ładunków ponadgabarytowych produkowanych pod polski program elektrowni atomowych w dawnym Metalchemie w Opolu. Jak to w owych czasach bywało barka nigdy nie zdołała dotrzeć do Opola. Ten Rejs z którego pochodzi zdjęcie z pierwszej strony, był rejsem historycznym, ponieważ barka pierwszy raz znalazła się w Opolu-Grotowicach, w porcie, pod który była budowana.

Jako dysponent tej barki byłem obecny przy załadunku jednak z powodu napiętego terminarza nie udało mi się zrobić żadnego zdjęcia barki na Odrze w drodze. Jeśli posiada Pan więcej takich "perełek" bardzo Pana proszę o przesłanie ich mailem. Mają one dla naszej firmy niemierzalną wartość.

Nie jest to ostatni raz kiedy wysyłamy ją do Opola - my Odry nie poddaliśmy mimo, że ponosimy ogromne straty z powodu przestojów związanych ze stanem szlaku.

Z Pozdrowieniami
Wojtek Motowilczuk
wojtek.motowilczuk@roro-berlin.de
"Nie jest to ostatni raz kiedy wysyłamy ją do Opola - my Odry nie poddaliśmy mimo, że ponosimy ogromne straty z powodu przestojów związanych ze stanem szlaku."

Za te odważne słowa warto spełnić prośbę, prawda?
Janusz Fąfara
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
  PRchecker.info Free counters!
Apis | Alhenag | Absolwenci TZS | Wierzbnik | Rada Kapitanów | PHP-Fusion PL