O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

POLSCY ARMATORZY - LISTA DŁUŻNIKÓW

Ostatnia aktualizacja 7 lat temu
M
MarandUżytkownik Użytkownik
Dodano 13 lat temu
Szkoda tylko tych oszukanych.Wykorzystano ich latwowiernosc,albo naiwnosc i jak mozna wywnioskowac z sytuacji,nic sie w tej sprawie nie zmieni.Oszust to oszust i zawsze bedzie oszukiwac... czy firma bedzie sie nazywac Antek Lypko,czy AL.
G
Nowicjusz Nowicjusz
Dodano 13 lat temu
Dzisiaj dodałem komentarz, który został usunięty.
Czyżby administracja była zamieszana w tą aferę?

Nie życzę sobie usuwania moich komentarzy.
Jeżeli tak dalej będzie poproszę o usunięcie mojego konta z całą konsekwencją.
Apis jesteś kiepskim cenzorem.
.
przylodzprzylodzWeteran Weteran
Dodano 13 lat temu
do @skipper:
Panie Węgrzyn. Jeśli treść pisanych przez pana postów i komentarzy będzie merytorycznie poprawna, jak np. w poście nr 20 tego tematu na forum, nikt nie będzie ingerował w treści przez pana pisane, jednak, kiedy będzie pan pisał nie na temat, zechce pan używać wulgaryzmów, osobistych wycieczek, wyzwisk, treści godzących w ludzką godność, uczucia religijne, czy patriotyczne, pisał zaczepnie z pewną nutą arogancji, Co niestety ostatnio często się zdarza, to takie posty i komentarze, będą usuwane. Musi się pan z tym liczyć.

Jednym słowem, jeśli zachowa pan kulturę wypowiedzi, nikt nie będzie pana nękał.

Pamiętam wcześniejszą pana postawę. Pisał pan piękne artykuły ze swoich wycieczek do Szwecji czy na Rugię. Były też fotorelacje z rejsów, ciekawe opisy.

Gdyby zechciał pan wrócić do swojej dawnej postaci, byłoby to ze wszech miar korzystne dla portalu. Jeśli zaś zechce pan nadal siać ferment wśród ludzi tu działających, lepiej będzie dla wszystkich, jeśli się pan stąd usunie ( sam - to znaczy przestanie pisać tu cokolwiek). Wybór należy do pana.
zapraszam na mojego bloga:
http://wioslem.blogspot.com/
Edytowany przez przylodz dnia 19.04.2011, 13 lat temu
M
MHJPoczątkujący użytkownik Początkujący użytkownik
Dodano 13 lat temu
Witam!

Cytat

Skipper napisał/a:
Witam Panie Jacku!

Z informacji jakie posiadam kpt.Waldemar S. będąc zatrudnionym w firmie MHJ nie został zgłoszony do ubezpieczenia socjalnego.


Następnym razem proszę o uważniejsze czytanie moich postów. Mam na imię Jerzy.

Jeżeli z podobną uwagą słuchał Pan relacji p. Waldemara Skibniewskiego, nie dziwię się skąd tak duża rozbieżność w pańskich postach z rzeczywistością. Umknął Panu fakt, iż w/w pan został zgłoszony w opisanych przez Pana terminach. Dziwi mnie fakt, że do tej pory pan Skibniewski nie zatelefonował ani razu do nas i nie zgłosił żadnych wątpliwości.

Cytat

Skipper napisał/a:
Kpt.Waldek S. został przez Państwa zwolniony z pracy zgodnie z obowiązującym prawem i zgodnie z umową o pracy należy mu się wynagrodzenia za m-c kwiecień.


Oczywiście. Z tym że miesiąc kwiecień trwa nadal, a w umowie, którą podpisał p. Waldemar wszystkie terminy są wyraźnie określone. Zawsze może do nas zadzwonić i upewnić się. Na razie tego nie robi, więc rozumiem, że jest spokojny. Dla nas rozmowa z panem Skibniewskim będzie autentyczniejszym, źródłem informacji niż pańskie posty w jego imieniu. Pan Waldemar jest dorosły i nie potrzebuje pośredników w kontaktach z nami.

Jeżeli administrator musiał usunąć Pański post znaczy, że dyskusja traci na poziomie. Proponuję ją zakończyć. W razie wątpliwości proszę o prywatną wiadomość lub kontakt mailowy: mhj.transport@gmail.com

Pozdrawiam,
Jerzy,
MHJ
HeksenketelHeksenketelPoczątkujący użytkownik Początkujący użytkownik
Dodano 13 lat temu

Cytat

Jeżeli tak dalej będzie poproszę o usunięcie mojego konta z całą konsekwencją.


Ktory to juz raz...?
Edytowany przez Apis dnia 18.04.2011, 13 lat temu
G
Nowicjusz Nowicjusz
Dodano 13 lat temu
To Ty @przylodz jesteś tym cenzorem?

Cytat

Jednym słowem, jeśli zachowa pan kulturę wypowiedzi, nikt nie będzie pana nękał.

Już raz wszedłeś ze mną w konflikt i prośłbym, żebyś tego więcej nie robił.Do tej pory z twoich kulturalnych ust nie padło słowo: przepraszam.
No ale nie jest moją sprawą twoja osobista kultura.
Skasowałeś mój merytoryczny komentarz, ale taki z Ciebie cenzor jak i oficer.No cóż @Apis dobiera sobie odpowiednich fachowców.
To jest forum i temat dla łodziarzy, a nie dla kajakarzy.


Panie Jerzy @MHJ!
Przepraszam za małą dygresję na początku tego posta i przekręcenia pańskiego imienia.
kpt. Waldek S. jest moim kolegą i poprosił mnie o interwencję.
Informacje jakie posiadam są z "pierwszej ręki".Napisałem przecież, że są sprawdzane.
Steuerberater z Görlitz przekazał kpt. Waldkowi S. to o czym wcześniej pisałem, że istniej obcja zameldowania "wstecz".
Pańska mama nie życzyła sobie rozmowy z kpt. Waldkiem, dlatego zwrócił się do mnie.
Czy rozmowa z Panem Beckiem coś przyniesie ? Zobaczymy ...
Do wyjaśnienia spornych spraw są adwokaci i myślę, że wcześniej czy później jeżeli taki wniosek zostanie postawiony zostaną oni uruchomieni.
Oczywiście jeżeli okaże się, że wszystko jest OK to nie będzie takiej potrzeby.
Pisałem w skasowanym przez @przylodz poście, że pewne niemieckie Urzędy typu BGV, czy AfA oraz Finanzamt są upoważnione do sprawdzania nieprawidłowości i wyciągania konsekwencji.
Jeżeli wszystko jak pan pisze panie Jerzy jest zgodne z prawem nie musi obawiać się pan o jakiekolwiek konsekwancje.
Dodałem jeszcze, że Niemcy jako państwo są krajem praworządnym i przestrzeganie prawa obowiązuje obie strony.
Wcześniejsza działalność pańskiego taty i "przekręty" jakie robił powinny być również wyjaśnione.
Napisałem też we wspomnianym skasowanym poście, że Al Capone nie poszedł siedzić za handel wódą tylko za nie płacenie podatków od tego procederu.Co było pewną przenośnią.
Nie użyłem wobec firmy HJM obraźliwych słów.
To co pisze @przylodz.

Cytat

używać wulgaryzmów, osobistych wycieczek, wyzwisk, treści godzących w ludzką godność, uczucia religijne, czy patriotyczne, pisał zaczepnie z pewną nutą arogancji,

jest jego czystą fantazją i chyba osobistą chorobą zwaną nienawiścią, a spowodowaną moją obecnością na tym forum.
Choroby powinno się leczyć i to radzę zrobić oficerowi-cenzorowi.

Pozdrawiam z europejskich szlaków wodnych
Józek W.
Edytowany przez x5 dnia 16.04.2011, 13 lat temu
G
Nowicjusz Nowicjusz
Dodano 13 lat temu
Do @Heksenketel!

Do tej pory nie prosiłem o usunięcie mojego konta.
Usuwałem tylko posty, które uznałem za nie wnoszące nic do tematu.
Usunąć konta nie mogę sam.Może dokonać tego administrator.
Robił to już kilkakrotnie i wie czym to grozi.
Mój wkład w ten portal jest dość duży i możliwe, że "wirtualny statek nie zostałby zatopiny", ale napewno poważnie uszkodzony.
Jednak biorę pod uwagę tą ewentualność.
Natomiast twój wkład @Heksenkete jest niewielki i jedno czy dwa zdania jakie napiszesz na tym forum nie są nawet zauważalne.

HeksenketelHeksenketelPoczątkujący użytkownik Początkujący użytkownik
Dodano 13 lat temu
Skipper, jaki jest moj wklad - nie jest, mysle, zbyt istotne, nie mam zamiaru sie z toba porownywac, szczerze mowiac nie interesuje mnie twoj. Ja na przyklad nie mam zadnego ostrzezenia. Natomiast o usunieciu konta kowiles juz co najmniej raz, na zalozonym przeze mnie temacie "Kryzys w tankvaart", niestety nie moge tego tu przytoczyc, poniewaz twoje posty zostalu usuniete przez moderatora (nie pierwszy i nie ostatni raz). Przestan o tym mowic, tylko to zrob, wielu ludzi tu zarejestrowanych z radoscia przeczytaloby taka informacje, poniewaz twoja pycha i arogancja zaczyna przekraczac wszelkie granice dobrego smaku. Na tym zakoncze te dywagacje, poniewaz nie sa one w temacie tej dyskusji. Nie bede rowniez juz odpowiadal na twoje zarozumiale posty, poniewaz uwazam, ze sa one ponizej poziomu kulturalnych i konstruktywnie myslacych ludzi. Pozdrawiam pozostalych uzytkownikow portalu i przepraszam za post nie na temat.
S
SzygyUżytkownik Użytkownik
Dodano 13 lat temu

Cytat

Natomiast twój wkład @Heksenkete jest niewielki i jedno czy dwa zdania jakie napiszesz na tym forum nie są nawet zauważalne.

Z pełnym szacunkiem, ale tu się z Panem nie zgodzę. Heksenketel niedawno w szeregu postach świetnie opisał polskich zawodowych łodziarzy pracujących za granicą. Bardzo mnie zainteresowały te wiadomości i prosiłem nawet o więcej. W tym czasie jak On to pisał, Pan zajęty był na forum zupełnie innym pisaniem i dlatego może nie zwrócił Pan swojej uwagi.
Edytowany przez przylodz dnia 18.04.2011, 13 lat temu
przylodzprzylodzWeteran Weteran
Dodano 13 lat temu

Cytat

Już raz wszedłeś ze mną w konflikt i prośłbym, żebyś tego więcej nie robił.Do tej pory z twoich kulturalnych ust nie padło słowo: przepraszam.


Przykro mi bardzo, niestety nie będę mógł zaspokoić pana ambicji w kwestii przeprosin, bo wydaje mi się, a nawet jestem pewien, że to mnie należą się przeprosiny I TO NIE NA JEDNYM PORTALU, ale nie będę drobiazgowy, ograniczę się tylko do zwrócenia panu uwagi na fakt, że przeszedłem do oficjalnej formy zwracania się do pana. Myślę, że powinien pan to uszanować i podobnie zwracać się do mnie.

Pozwoli pan, że wypunktuję pana niektóre wypowiedzi dodając swój komentarz, który unaoczni panu i innym użytkownikom fakt, że pana wtręty do postów i komentarzy są po prostu wredne i naruszają dobra osobiste ludzi.

Już w pierwszym akapicie swojego postu zrobił pan "osobistą wycieczkę " w moim kierunku:
pisząc: " z twoich kulturalnych ust" - zwrot ten sugeruje, że nie jestem kulturalny. Moim zdaniem jest to osobista wycieczka i to w dodatku obraźliwa.

Cytat

No ale nie jest moją sprawą twoja osobista kultura.
Skasowałeś mój merytoryczny komentarz


Gdyby był merytoryczny, nie miałbym powodu do jego kasowania. Wrednych wtrętów było tam tak dużo, że nie dało się wymoderować z tego niczego sensownego, zresztą czy ja mam tyle czasu, żeby moderować tyle bzdur, które pan pisze?

Cytat

taki z Ciebie cenzor jak i oficer.No cóż @Apis dobiera sobie odpowiednich fachowców.


Ciężko to skomentować. To już nie jest "osobista wycieczka" tylko bezpośredni grubiański ( żeby nie użyć dosadniejszego określenia) atak, i to na dwie osoby jednocześnie!
Odpowiem może tak: Lepiej być jakim takim oficerem, ale LOJALNYM i starać się należycie wykonywać swoje obowiązki, niż być zdegradowanym pierwszym oficerem, który kontestuje wszystkie poczynania Kapitana, nie szczędząc Mu inwektyw, który nie akceptuje regulaminu i notorycznie obraża kogo chce i krytykuje w niewybrednych słowach, co chce.

Cytat

To jest forum i temat dla łodziarzy, a nie dla kajakarzy.


Myli się pan. To jest forum dla WODNIAKÓW, co wyraźnie jest napisane na stronie powitalnej naszego portalu.

Jednocześnie chcę zwrócić pana uwagę na fakt, że użył pan słowa "kajakarzy" w znaczeniu pejoratywnym. To też wymaga komentarza.

Chciałbym widzieć pana, kapitana reńskiego spływającego kajakiem Białką Tatrzańską :D , Dunajcem, co tam! Pójdę na całość! Za dolnym zbiornikiem elektrowni wodnej w Żydowie na Pomorzu zaczyna się rzeka Radew. Już widzę pana, (przypominam, reńskiego kapitana) płynącego turystycznym kajakiem odcinkiem 20 km od tego zbiornika. Ale skoro nie potrafi pan zauważyć faktu, że notorycznie sprawia pan komuś przykrość, to zapewne pana wyobraźnia tego nie obejmie.

Może jednak pomyśli pan, że kajakarze nie są taką "ostatnią" grupą wodniaków, jeśli przypomni pan sobie niedawny news na naszym portalu, mówiącym o tym, że KAJAKARZ Pan Aleksander Doba Przepłynął kajakiem Atlantyk! Potrafił by pan tego dokonać, nawet swoim śródlądowym statkiem?
Skąd więc ten wyniosły ton?, skąd ten sarkazm? Uważa się pan za kogoś lepszego od kajakarzy? Czy kryterium tej "lepszości" ma być ilość wypieranej przez statek wody?

Cytat

Panie Jerzy @MHJ!
Przepraszam za małą dygresję na początku tego posta i przekręcenia pańskiego imienia.
kpt. Waldek S. jest moim kolegą i poprosił mnie o interwencję.

i tak dalej...

Ciekaw jestem, czy Pan Jerzy jest podobnego zdania, jeśli chodzi o pozostałe posty dotyczące tej sprawy.

Cytat

To co pisze @przylodz (...)
używać wulgaryzmów, osobistych wycieczek, wyzwisk, treści godzących w ludzką godność, uczucia religijne, czy patriotyczne, pisał zaczepnie z pewną nutą arogancji (...)
jest jego czystą fantazją i chyba osobistą chorobą zwaną nienawiścią, a spowodowaną moją obecnością na tym forum. Choroby powinno się leczyć i to radzę zrobić oficerowi-cenzorowi.


To co wypunktowałem panu tylko z jednego posta (a takich jest wiele), powinno wystarczyć za komentarz. Proszę podać mi choć jeden powód, dla którego powinienem pałać do pana nienawiścią. Nie zaprzeczę, że obecna pana działalność mierzi mnie i "przyprawia o mdłości". Możemy więc mówić o niechęci, spowodowanej pana nagłym zwrotem w postępowaniu wobec portalu z którego korzysta prawie dwa tysiące użytkowników, a czytają miliony... ale o indywidualnej nienawiści? Chyba się pan nieco przecenia. No cóż, ale skoro ma się narcystyczną naturę, to naturalnym jest, że chce się być uważanym za celebrytę. Trochę mało nośna gałąź gospodarki na celebrowanie swojej osobowości :D
Co do opieki lekarskiej, to zapewniam pana, że jest dobra, jednak nie w specjalności, którą obraźliwie pan sugeruje...

Cytat

Pozdrawiam z europejskich szlaków wodnych
Józek W.


To też przytyk. Niby w Polsce nie ma europejskich szlaków wodnych? Są! Tylko zaniedbane. Ten portal funkcjonuje po to, żeby tę smutną rzeczywistość zmienić i nie ma się co wynosić ponad kapitanów pływających po Wiśle czy Odrze, bo mogą się okazać lepszymi nawigatorami od pana!
Trochę pokory panie @Skipper!

W kolejnym poście:

Cytat

Do @Heksenketel!

Do tej pory nie prosiłem o usunięcie mojego konta.
Usuwałem tylko posty, które uznałem za nie wnoszące nic do tematu.


To dopiero zakłamanie! Usuwał pan posty które kompromitowały pana! Tak było w przypadku, który uznał pan za moje wejście w konflikt z panem. Usuwał pan też posty, w których lżył pan Kapitana. Czy nie zdaje pan sobie sprawy z tego, że ludzie to jednak czytają?
Jeszcze jedno: Krytykuje pan innych, więc proszę powiedzieć dlaczego pisał pan posty nie wnoszące nic do tematu?
Czy teraz się pan dziwi, że moderator usuwa takie posty? O to pan wszczyna awanturę?

Cytat

Usunąć konta nie mogę sam.Może dokonać tego administrator.
Robił to już kilkakrotnie i wie czym to grozi.


Panie @Skipper. Bywa tak,że "przykręcanie śruby" nie opłaca się! Śruba jest z metalu. Metal ma swoją wytrzymałość, po przekroczeniu tej wytrzymałości, śruba się urywa.

Podobnie jest w małżeństwie. Kiedy coś nie gra, sytuacja dojrzewa do tego, żeby, nie licząc się z konsekwencjami, dla dobra obu stron, przerwać związek.

Pan w swoich komentarzach prowokuje bezustannie i chce "wyrzucenia" z portalu, jednocześnie grożąc konsekwencjami.
Może to jednak wyjdzie dla pana i reszty użytkowników na dobre?
Pan pozbędzie się zbędnego balastu i zarejestruje w PORZĄDNYM, EUROPEJSKIM portalu dla łodziarzy, a my odetchniemy z ulgą, bo wróci nam "święty spokój", który mieliśmy tu dokąd (przepraszam za wyrażenie) panu nie odbiło...
Widzi pan, czasem rozwód bywa najlepszym rozwiązaniem. Sęk w tym, że może być to rozwód z orzekaniem winy i wówczas "wywleka się" wszystkie brudy, a może być to rozwód kulturalny, bez orzekania o winie, wówczas wszyscy zyskują.

Straszy pan konsekwencjami po zlikwidowaniu konta. A nie rozpatruje pan tego w kontekście własnej straty? Podpowiem panu: Zniknie po panu najmniejszy ślad i po kilku tygodniach ludzie będą się zastanawiać kto to był Skipper...

Czy nie lepiej "wziąć rozwód" za porozumieniem stron?
Podpowiem: Wystarczy się wylogować i więcej nie logować a broń Boże coś pisać! To proste!

Cytat

Mój wkład w ten portal jest dość duży i możliwe, że "wirtualny statek nie zostałby zatopiny", ale napewno poważnie uszkodzony.


Znów pan przecenia swoją działalność. Obawiam się, że po dokładnym przeanalizowaniu okaże się, że prawie nie będzie strat! Może te fajne artykuły ze Szwecji i Rugii, może jeszcze jakiś rzeczowy komentarz... Reszta się zdezaktualizowała, lub, jak sam pan to wcześniej zauważył, niczego nie wnosi, czyli jest bezużyteczna.

Cytat

Natomiast twój wkład @Heksenkete jest niewielki i jedno czy dwa zdania jakie napiszesz na tym forum nie są nawet zauważalne.


Widzi pan, panie @skipper, znów pan w obraźliwy sposób odniósł się do użytkownika, który śmiał z panem polemizować. Ja to odczytuję tak: JA JESTEM KIMŚ, A TY NIKIM!
Wybaczy pan, ale pozwolę sobie mieć odmienne zdanie na ten temat.

Teraz, jeśli , jak pan deklaruje ma pan trochę honoru, nie pozostaje panu nic innego, jak podwinąć ogon i umknąć w otchłań niebytu z tego portalu, ale to już wielokrotnie się działo :D ,
więc nieco sceptycznie się na to zapatruję.

Przepraszam wszystkich użytkowników, za tę polemikę, a szczególnie założyciela tego tematu na forum, bo jest rzeczą oczywistą, że te posty nie są na temat, ale wreszcie trzeba było gdzieś ( w jakimś temacie) przeciąć ten wrzód, co niniejszym uczyniłem.
zapraszam na mojego bloga:
http://wioslem.blogspot.com/
Edytowany przez Apis dnia 18.04.2011, 13 lat temu
G
Nowicjusz Nowicjusz
Dodano 13 lat temu
Do @przylodz!

Cytat

POLSCY ARMATORZY - LISTA DŁUŻNIKÓW

Przenieś swojego posta w inne miejsc bo zaśmiecasz nim temat forum.
Nie mam przyjemności z tobą polemizować.
Jaka żegluga takie forum, albo może odwrotnie.
Zaczekam jak wróci Apis i myślę, że nie będę ci sprawiał żadnych przyjemności i satysfakcji.
Widzę, że czatasz tylko to co ciebie intersuje (odnośnie moich artykułów ).
To co napisałem na forum absolwentów TŻŚ jest moim osobistym odniesieniem do ciebie i twojej lojalności.
Chyba już za zbyt dużo czasu ci poświęciłem zaśmiecając ten interesujący temat, który nosi tytuł:

Cytat

POLSCY ARMATORZY - LISTA DŁUŻNIKÓW

Twój post i inne nie na temat powinny być przeniesione w inne miejsce oficerze od propagandy.
W przeciwnym razie skrzywdzeni łodziarze nie dostaną żadnej rekompesaty i chyba ci na tym właśnie zależy.....
Edytowany przez x5 dnia 16.04.2011, 13 lat temu
przylodzprzylodzWeteran Weteran
Dodano 13 lat temu
Ten temat był zaśmiecany przez pana. Musiałem usuwać nie związane z nim posty, lub takie, w których przemyślnie przemycał pan te swoje wredne wtręty. Teraz pan, zarzuca mi, że w niewłaściwym temacie kontynuuję jakąś krucjatę przeciw panu. Czy naprawdę nie może pan pojąć, że swoim tu zachowaniem skazuje ten portal na zniszczenie? Przecież to są oczywiste działania destrukcyjne!

W dalszym ciągu traktuje mnie pan protekcjonalnie. ( przykład, cały ostatni post, w którym to obłudnie staje pan w obronie tematu i jego założyciela, jednocześnie dając mi do zrozumienia, jakim to zerem jestem w pana pojęciu - to tak nawiasem - podobno to co wyszczególniłem kilka postów wyżej to wymysły mojego chorego umysłu).

Ja już dawno nie życzę sobie żadnych osobistych kontaktów z panem, ale tu chodzi o dobro naszej wspólnej sprawy: o portal i żeglugę, jaka by ona nie była.

Tym razem nie usunie pan kompromitujących go postów. Skopiowałem je. Mam nadzieję, że to wystarczy do zabanowania, lub nawet całkowitego usunięcia pana profilu. Poczekamy na decyzję Kapitana.

Widzę, że nawet z inicjatywy innego użytkownika, którego pan skrzywdził swoim zachowaniem, poświęcony został panu osobny temat na forum. ( zapraszam wszystkich temat "Skipper" - dostępny po zalogowaniu) Czy jest pan z tego zadowolony? Wreszcie znalazł się pan w centrum uwagi! O to chodziło?
Mam tylko nadzieję, że to już "łabędzi śpiew" w pana wykonaniu, na tym portalu i zapanuje tu, jak dawniej spokój i przyjazna atmosfera.

( A te ostrzeżenia, które pan "zdobył" to też pewnie niesłuszna nagonka na pana)
zapraszam na mojego bloga:
http://wioslem.blogspot.com/
Edytowany przez przylodz dnia 18.04.2011, 13 lat temu
Rysiek FaronRysiek FaronNowicjusz Nowicjusz
Dodano 13 lat temu

Cytat

Heksenketel napisał/a:
Skipper... Przestań o tym mówić, tylko to zrób, wielu ludzi tu zarejestrowanych z radoscia przeczytaloby taka informacje, poniewaz twoja pycha i arogancja zaczyna przekraczac wszelkie granice dobrego smaku. ... Nie bede rowniez juz odpowiadal na twoje zarozumiale posty, poniewaz uwazam, ze sa one ponizej poziomu kulturalnych i konstruktywnie myslacych ludzi. Pozdrawiam pozostalych uzytkownikow portalu i przepraszam za post nie na temat.


Panie Andrzej! Nie masz Pan za co przepraszać. Po prostu masz Pan jaja na miejscu i wiesz jak się nosi spodnie. A to raczej powód do tego, żeby trzymać głowę prosto i do góry. Szacunek
Rysiek Faron TZS//71-Vb/
Edytowany przez przylodz dnia 21.04.2011, 13 lat temu
przylodzprzylodzWeteran Weteran
Dodano 13 lat temu
Chciałbym tym postem zamknąć dygresję.
Przypominam, że zasadniczym tematem jest:
POLSCY ARMATORZY - LISTA DŁUŻNIKÓW
Proszę zatem nie dopisywać poniżej innych postów niż na zasadniczy temat, powtórzę jeszcze raz:

POLSCY ARMATORZY - LISTA DŁUŻNIKÓW
zapraszam na mojego bloga:
http://wioslem.blogspot.com/
M
MarandUżytkownik Użytkownik
Dodano 13 lat temu
Jędrek
Potwierdzam informację Życzliwego z dn.06.04.br.Też byłem na barce Andromeda -armator P.Henryk Kajewski w okresie III-IV br i do dzisiejszego dnia nie otrzymałem wynagrodzenia,unika kontaktu i nie odbiera telefonów.
05.05.2011
------------------------------------------------------------
To informacja z dzisiejszej gieldy pracy. Czy ta barka w okresie marca i kwietnia nie nalezala juz do innej firmy? Hmm... jak to sie ona nazywala...
M
MareksPoczątkujący użytkownik Początkujący użytkownik
Dodano 13 lat temu
Witam!Barka jest w firmie MHJ to słowa Pana Jerzego który odcinał się od interesów ojca.A tu proszę czekał na opinię i ją ma .Ten sam syf.Pozdrawiam barkarzy i uczciwych pracodawców.
M
MHJPoczątkujący użytkownik Początkujący użytkownik
Dodano 13 lat temu
Witam,

Czekałem na opinie, ale ludzi, którzy byli u nas zatrudnieni. Pan, piszący powyższą opinię nigdy nie podpisał z nami umowy. Jeżeli pomimo mojego wcześniejszego rozpisywania sie na temat, ludzie nadal dzwonią do p. Henryka i z nim załatwiają sprawy, robią to na własną odpowiedzialność. Całe szczęście są oni bardzo małym procentem całości. Dyskusja, którą zakończyliśmy jakiś czas temu jedynie pomogła wizerunkowi naszej firmy. Kapitanowie piszą, chcą się zatrudniać u nas, barki pływają i zarabiają. Z tego powodu chciałem bardzo podziękować wszystkim Panom za udział w merytorycznej dyskusji.

Pozdrawiam,
Jerzy
MHJ
N
noarafPoczątkujący użytkownik Początkujący użytkownik
Dodano 13 lat temu
Panowie,
Dyskusja zeszla daleko od tematu. Nie znam Was, nie znam zbyt wielu firm. w podobnej sytuacji jak ja - jest pewnie wielu innych forumowiczow. Poza osobistymi przytykami z watku tak naprawde nic nie wynika. No, poza nazwa jednej firmy. Temat jest wazny, ale przy naszej polskije mentalnosci i zapale do szabli wiadomym chyba bylo, ze zaraz ktos sie porwie na rokosz i poleca glowy. Dlatego niebedac zwiazanym z nikim apeluje o powrot do tematu. Szczegolnie, ze jak sie czyta, jak ludzie w jedym srodowisku, dosc specyficznym, zaczynaja sobie skakac do oczu - jest to malo przyjemne i na zewnatrz nie daje ladnego jego obrazu.
Pozdrawiam serdecznie i pokojowo wszystkich!!
pzdr, Grzegorz
A
arek21Nowicjusz Nowicjusz
Dodano 7 lat temu
nie polecam pracy u tomaszewicza złodziej
G
gosc34Użytkownik Użytkownik
Dodano 7 lat temu
witam uwaga na statek ms Anna dzierżawiony od Ot Logistik bród smród i ubóstwo gość nie ma wogóle pieniędzy ,przez tydzień nie miałem wody pitnej reszty prosze się domyślec
Los jest przeznaczeniem zycie to tylko ułuda.
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
nie możesz pobierać załączniki na tym forum.
Moderator: Administrator
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
Kliknij przycisk `Akceptuję`, aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności. Przeczytaj informacje o używanych przez nas Cookies