O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

kupię barke

Ostatnia aktualizacja 5 lat temu
Nowicjusz Nowicjusz
Dodano 14 lat temu
szanownipaństwo, poszukuję statku, kadłuba etc. w celu zaadaptowania go do celów mieszkalnych, nie komercyjnyc czy może udzielić mi państwo wskazówek gdzie mogę znaleźć obiekt mojego zainteresowania? interesuje mnie długość ok 20-25metrów i szerokość od 4metrów z zanurzeniem jak najmniejszym, czyli ok 70cm. nie mam żadnego doświadczenia ze stalowymi kadłubami, natomiast jestem żeglarzem od 30lat i obecnie jestem właścicielem 32 stopowego, dużego jachtu. moj plan przeniesienia się do "wodnego domu" kiełkuje już od jakiegoś czasu. tak jak wcześniej wspominałem poszukuję "wydmuszki" do zabudowy we własnym zakresie z ewentualnymi zmianami również w zakresie kształtu zewnętrznego.
z poważaniem graffenberg
E
egonzeglarzPoczątkujący użytkownik Początkujący użytkownik
Dodano 14 lat temu
Witam ,zobacz na www.ships.pl pozdrawiam
Eryk M.S ZEUS
M
maca47Nowicjusz Nowicjusz
Dodano 14 lat temu
Witam
Poszukuję, barki pchanej, lub innej jednostki bez napędu i do remontu, nadającej się do adaptacji na działalność hotelową. Wymiary, najbardziej zbliżone do potrzeb, to dł od 70m lub więcej i szerokość pow 9m.
Czy ktoś z braci wodniackiej miałby ochotę pomóc?
P
pawelastraNowicjusz Nowicjusz
Dodano 14 lat temu
zobacz na www.ships.pl mże tam cię coś zainteresuje. pozdrawiam Paweł.
T
tevez18Nowicjusz Nowicjusz
Dodano 12 lat temu
witam jestem zainteressowany kupnem barki pod adaptacje na bar oferty proszę przesyłać na adres mbober18@wp.pl (proszę o zdj.)
M
Monika74Nowicjusz Nowicjusz
Dodano 12 lat temu
widziałam coś ciekawego na allegro, zajrzyj pod hasło barka, aukcja jeszcze trwa. Pozdrawiam
Krzysztof WegnerKrzysztof WegnerPoczątkujący użytkownik Początkujący użytkownik
Dodano 11 lat temu
Szukam BM 500 do dzierżawy,będę wdzięczny za jakieś namiary.
S
slawek2535Nowicjusz Nowicjusz
Dodano 8 lat temu
Cześć, chciałbym Was spytać czy znacie jakieś stronki związane z ogłoszeniami barek/pchaczy w Niemczech bądź Holandii, chodzi o kupno. Prosiłbym bardzo o adresy stronek i linki, jeśli to nie odpowiedni dział to proszę o przesuniecie tematu w odpowiednie miejsce.

Pozdrawiam
mefiumefiuUżytkownik Użytkownik
Dodano 8 lat temu
w gazetach holenderskich masz pełno ogłoszeń "sprzedam barkę" ( taką gazetę dostaniesz na każdej śluzie)
Spaß muss sein Wink
S
slawek2535Nowicjusz Nowicjusz
Dodano 8 lat temu
akurat teraz jestem w Polsce a glownie plywam po Niemczech wiec gazete holenderska nie tak prosto mi zdobyc.
D
damjamjamPoczątkujący użytkownik Początkujący użytkownik
Dodano 8 lat temu
Bardzo obszerna strona,dużo ogłoszeń i w dodatku po polsku - http://www.gtssch...
Edytowany przez damjamjam dnia 26.08.2013, 8 lat temu
R
richig1961Nowicjusz Nowicjusz
Dodano 5 lat temu
Barki pchane lub holowane, szalandy 30-70m kupie. Tel. 606 999 021
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.