O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Symbole na Twoją łódkę

Ostatnia aktualizacja 14 lat temu
przylodzprzylodzWeteran Weteran
Dodano 15 lat temu
dotyczy znaczków naszego

Towarzystwa Entuzjastów Żeglugi Śródlądowej

( wzór podany po prawej stronie "szlaku żeglownego" po którym płynie nasza łajba), pod "najnowszy członek załogi"

INFORMUJĘ WSZYSTKICH KOLEGÓW, że podejmę się wykonania takich znaczków ( zlecę w firmie) na folii o wymiarach 26,5 x 24,5 cm
Koszt zależny od ilości. Im więcej, tym taniej. Chętnych będę "zbierał" do końca maja. Zainteresowanych proszę o osobisty kontakt na PW.
Swoją drogą, umieszczenie takiej wywieszki w widocznym miejscu na burcie statku będzie widomym znakiem przynależności do naszej kompanii. Pozdrawiam wszystkich.
Adam Madaj (przylodz)
ApisApisSuper administrator Super administrator
Dodano 15 lat temu
Dodam jeszcze, że pod słowami "Entuzjasta Żeglugi Śródlądowej" rozumiemy KAŻDEGO, kto uwielbia włóczyć się po rzekach, kanałach i jeziorach -i przy tym jest obojętne czy robi to dla zarobku (tzw. Łodziarz) czy dla frajdy (wodniak, motorowodniak, kajakarz, żeglarz). Łodziarz tez miałby z pracy frajdę, gdyby te "drogi wodne" bardziej przypominały właśnie drogi wodne, a nie szereg połączonych ze sobą kałuż...

www.zegluga-rzeczna.pl/images/news/dwory.jpg

Wszyscy stanowimy społeczność śródlądową - wszyscy więc manifestujmy chęć naprawy Rzeczypospolitej Rzecznej. Ja chętnie z braku łodzi nakleję znaczek na samochodzie...

www.zegluga-rzeczna.pl/images/00-a/1.jpg

www.zegluga-rzeczna.pl/images/00-a/2.jpg
Andrzej 'Apis' Podgórski
---
Jeśli wydaje ci się, że wiesz wszystko - masz rację: wydaje ci się...
Edytowany przez Apis dnia 19.10.2009, 15 lat temu
przylodzprzylodzWeteran Weteran
Dodano 15 lat temu
Kapitanie, postaram się, żebyś otrzymał taką nalepkę, ale wydaje mi się, że na samochód powinna być nieco mniejsza niż na statek.
Rzeczywiście, zachęcam wszystkich wodniaków do umieszczenia takiej wyróżniającej nas nalepki na swoich statkach, zachęcam też do konsolidacji sił w walce o udrożnienie naszych rzek dla żeglugi śródlądowej, tym samym dla wszystkich wodniaków.
przylodzprzylodzWeteran Weteran
Dodano 15 lat temu
Szanowni Koledzy!
Zapraszam ponownie do zamówienia nalepek z wizerunkiem znaczka naszego Towarzystwa Entuzjastów Żeglugi Śródlądowej na burty swoich statków. Przypominam, że zbieram zamówienia do 31 maja b.r. za pośrednictwem P.W. (przylodz)
Jeśli ktoś nie wie o jaki znaczek chodzi, może zobaczyć go tu:

http://www.zeglug...logo_m.jpg
Edytowany przez przylodz dnia 18.05.2009, 15 lat temu
przylodzprzylodzWeteran Weteran
Dodano 15 lat temu
Koledzy!
Zgodnie z sugestią naszego Kapitana, przyjmę też zapisy na znaczki o mniejszych gabarytach ( np w rozmiarze płyty CD) do naklejenia na samochód. Bardzo proszę o to, żebyście jak najszybciej podjęli decyzję o zapisie, bo mam czas tylko do początku drugiego tygodnia czerwca. Robię to całkowicie społecznie i na zasadzie NON PROFIT. Chciałbym, żebyśmy się wyróżniali spośród innych, nie zrzeszonych na naszym statku wodniaków. Może się zainteresują i zechcą też się do nas przyłączyć? Smuci mnie fakt, że zawodowi łodziarze nie składają akcesu na te znaczki.
Panie i Panowie! Zbieram chętnych tylko do końca maja. Nie czekajcie na ostatnią chwilę, złóżcie zapotrzebowanie już teraz.
Pozdrawiam WSZYSTKICH!
Adam Madaj (przylodz)
przylodzprzylodzWeteran Weteran
Dodano 15 lat temu
Jeszcze raz przypominam o możliwości złożenia zamówienia na naklejany na burtę łodzi znaczek Towarzystwa Entuzjastów Żeglugi Śródlądowej, Możliwe jest też zamówienie mniejszej naklejki na samochód. Zamówienia na PW przyjmuję do ostatniego dnia maja.
Obecnie cena za znaczek spadła już po0niżej 10zł/szt ( w/g zasady: im więcej, tym taniej)
przylodzprzylodzWeteran Weteran
Dodano 15 lat temu
Witam Wszystkich!
Uprzejmie informuję, że zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, po upływie terminu 31 maja 2009. zlecenie zostało zamknięte i skierowane do realizacji.
Wszystkich, którzy się spóźnili serdecznie przepraszam, ale nie będę miał możliwości powiększenia zamawianej ilości znaczków. Jeśli będzie taka wola Kolegów, powtórzę jeszcze taką akcję jesienią. Teraz proszę o szybkie potwierdzanie zamówień przez wpłatę stosownych kwot na podane za pomocą PW konto bankowe. Kwoty wyliczałem indywidualnie i każdemu wysyłałem na jego PW. Bardzo proszę o pośpiech. Mam tydzień na realizację zlecenia włącznie z wysyłką.
Pozdrawiam.
Adam Madaj
Edytowany przez przylodz dnia 02.06.2009, 15 lat temu
przylodzprzylodzWeteran Weteran
Dodano 15 lat temu
Witam Kolegów!
Odezwały się głosy w sprawie reedycji naklejek na łodzie.
Uprzejmie informuję, że podejmę się ponownie organizacji, zlecenia i wysyłki tych naklejek. W tym celu zbieram ( jak poprzednio) chętnych na ich zakup. UWAGA! Chętnych zbieram do końca listopada (do 30 listopada). Potem nastąpi weryfikacja ( chętni potwierdzą zamówienie, wpłacając wyliczoną należność) Zasada jest taka, że im większe zlecenie, tym naklejki będą tańsze. Liczę na spory odzew ( większy niż ostatnio).
Pozdrawiam!
zapraszam na mojego bloga:
http://wioslem.blogspot.com/
Edytowany przez przylodz dnia 20.10.2009, 15 lat temu
SP2BZWSP2BZWUżytkownik Użytkownik
Dodano 15 lat temu
duże już mam ale byłbym zainteresowany małymi, na samochód...

P.S. rozumiem że był to zamysł artystyczny ale jednak ta rozmazana kotwica trochę razi :(
pozdr. Darek @ IKAR
ApisApisSuper administrator Super administrator
Dodano 15 lat temu
Postaram się opracować nowy projekt bo rzeczywiście kotwica po takim powiększeniu całkiem się rozłazi. I nie był to zamysł artystyczny. Po prostu powiększono do potrzeb wydruku mały projekcik graficzny znaczka przeznaczonego do wpięcia w klapę marynarki.
Andrzej 'Apis' Podgórski
---
Jeśli wydaje ci się, że wiesz wszystko - masz rację: wydaje ci się...
Edytowany przez Apis dnia 20.10.2009, 15 lat temu
przylodzprzylodzWeteran Weteran
Dodano 15 lat temu
A może przy tej poprawce do projektu, uda się jeszcze gdzieś wcisnąć adres naszej strony?
Przypominam: Zamówienia tylko na P.W. (prywatne wiadomości).
zapraszam na mojego bloga:
http://wioslem.blogspot.com/
Edytowany przez przylodz dnia 20.10.2009, 15 lat temu
ApisApisSuper administrator Super administrator
Dodano 15 lat temu
Mogę to zrobić, ale poza obszarem samego znaczka - np. pod spodem - i zamknąć całość jakąś ramką tak, aby stała się kwadratem.

www.zegluga-rzeczna.pl/images/tezsX.jpg
Andrzej 'Apis' Podgórski
---
Jeśli wydaje ci się, że wiesz wszystko - masz rację: wydaje ci się...
Edytowany przez Apis dnia 20.10.2009, 15 lat temu
przylodzprzylodzWeteran Weteran
Dodano 15 lat temu
OK. i tak jest to koło wpisane w kwadrat. Woda (moim zdaniem ) może być mniej błękitna, niech będzie w kolorze letniej Odry, lub Wisły w stanach niskich ( lekko żółtawo-zielonkawo-brązowawa, z poświatą błękitu gdzieś w głębi) ( Cholera, skąd mi to do głowy przyszło!, teraz masz zachwostkę!)
Tekst adresu strony w trochę kontrastującym kolorze, żeby był widoczny, a bandera, podobnie jak poprzednia flaga z Ż-tką, niech lepiej "powiewa"
Taką mam wizję. Ten znaczek mógłby też zastąpić dotychczasowe logo na stronie, tak by był jednoznacznie z Naszym Towarzystwem kojarzony na wszystkich, nie tylko polskich szlakach wodnych.
zapraszam na mojego bloga:
http://wioslem.blogspot.com/
ApisApisSuper administrator Super administrator
Dodano 15 lat temu
"Woda" jest ta sama, która jest w tle naszej strony - może najwyżej trzeba byłoby ja lekko rozjaśnić. Wprowadzanie coraz to nowych odcieni może sprawić, że znaczek będzie wyglądał troszkę jak perski dywan. Flaga owszem - powiewała ale nie było konturu Polski.... Sądzę, że mniejsza i prosta bandera wpisana w zarys kraju jest przejrzysta informacją dla "obcych" na naszych wodach. Kolor czcionki w adresie strony można oczywiście zmienić, ale jest zgodny z kolorem w otoku - może rzeczywiście rozjaśnić wystarczy wodę

www.zegluga-rzeczna.pl/images/tezsX1.jpg
Andrzej 'Apis' Podgórski
---
Jeśli wydaje ci się, że wiesz wszystko - masz rację: wydaje ci się...
przylodzprzylodzWeteran Weteran
Dodano 15 lat temu
Rozjaśnienie wody było pomocna dla uwypuklenia tekstu adresu i jest OK. Spróbuj może jeszcze zrezygnować z konturu Polski na rzecz "powiewania" bandery. Aha, i będzie mogła być trochę większa ( ta bandera).
zapraszam na mojego bloga:
http://wioslem.blogspot.com/
Edytowany przez przylodz dnia 21.10.2009, 15 lat temu
ApisApisSuper administrator Super administrator
Dodano 15 lat temu
www.zegluga-rzeczna.pl/images/tezsXY.jpg
Andrzej 'Apis' Podgórski
---
Jeśli wydaje ci się, że wiesz wszystko - masz rację: wydaje ci się...
przylodzprzylodzWeteran Weteran
Dodano 15 lat temu
PIĘKNIE ! Kapitanie!
Proszę, przyślij mi e-mailem ten znaczek.Chodzi o jak największą rozdzielczość. Właśnie taki chciałbym mieć na burcie.Myślę, że i inni użytkownicy mnie poprą. Jeśli można, to zamień ten stary ( po prawej stronie szlaku, obok proporca), na ten właśnie. Nieśmiało dodam, że chyba byłby on niezłym logo dla naszego Towarzystwa i mógłby występować jako jedyny wizerunek ( godło, logo) na naszej stronie, w miejscu (też skądinąd pięknego) znaczka z dotychczasowym logo, ale to Twoja strona, Ty dowodzisz, więc podejmij decyzję w tej sprawie.
Pozdrawiam,
Adam.
zapraszam na mojego bloga:
http://wioslem.blogspot.com/
Edytowany przez przylodz dnia 21.10.2009, 15 lat temu
marek56marek56Użytkownik Użytkownik
Dodano 15 lat temu
Witam!
Podoba mi się ta aktualizacja znaczka.
I jak najbardziej nadaje się na oficjalne logo Towarzystwa.
Myślę, że Dowódca też się z tym zgodzi.
pozdrawiam
Marek Madura
Bosman JozefBosman JozefUżytkownik Użytkownik
Dodano 15 lat temu
No teraz ten znaczek jest Super.Chętnie go nakleję na ten poprzedni.Jako logo też jest fantastyczny.Brawo Kapitanie i troszkę mniejsze/oczywiście Brawa/ dla Adasia M. za świetną metamorfozę znaczka.Dzięki i Pozdrowienia dla Obu Panów.Józef Bosman Feliga
Józef Bosman Feliga
SP2BZWSP2BZWUżytkownik Użytkownik
Dodano 15 lat temu
tak, teraz jest znacznie lepiej (chociaż prosta bandera na tle konturu kraju bardziej mi się podoba)
w takim układzie zamawiam dwie duże i dwie małe (jeżeli będą)
pozdr. Darek @ IKAR
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
nie możesz pobierać załączniki na tym forum.
Moderator: Administrator
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
Kliknij przycisk `Akceptuję`, aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności. Przeczytaj informacje o używanych przez nas Cookies