O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Symbole na Twoją łódkę

Ostatnia aktualizacja 14 lat temu
przylodzprzylodzWeteran Weteran
Dodano 14 lat temu
Szanowni Koledzy. Uprzejmie informuję, że nie dotarły do mnie jeszcze liczne wpłaty za naklejki. Zlecenie zostało wykonane zgodnie z zamówieniem Musiałem je też odebrać w terminie. Założyłem własną gotówkę. Proszę więc nie zwlekać z zapłatą. Tym, którzy zapłacili wyślę naklejki w środę rano. Proszę o potwierdzanie na P.W. odbiorów przesyłek.
Jeszcze jedno: Nie wysyłam za zaliczeniem, o czym wcześniej informowałem wszystkich razem i każdego z osobna.
zapraszam na mojego bloga:
http://wioslem.blogspot.com/
Edytowany przez przylodz dnia 07.12.2009, 14 lat temu
przylodzprzylodzWeteran Weteran
Dodano 14 lat temu
Koniec akcji "Naklejka"!Uważam drugą edycję tej akcji za zakończoną, przynajmniej w jej zasadniczym kształcie.
Naklejki zamówiło 48 Kolegów ( w tym jedno zamówienie na 100 szt dużych i 20 szt małych).
Zrealizowałem 42 zamówienia.
Do dnia dzisiejszego nie zapłaciło mi siedmiu Kolegów. Wstrzymałem wysyłkę sześciu zamówień. Do wszystkich sześciu zamawiających zwrócę się z ostateczną prośbą o dokonanie zapłaty i podam ostateczny termin. Jeśli nie zostanie dotrzymany, naklejki rozprowadzę między ( przepraszam za wyrażenie) rezerwowymi , to znaczy Kolegami, którzy zgłosili chęć nabycia znaczków po terminie przyjmowania zamówień.
Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości co do wysokości należności, proszę o P.W.
Wyjaśnię wszystko.

Zanotowałem pięć przypadków nadpłaty:
1/ pirat: 35,00
2/ziomal 23,60
3/Marek56 4,20
4/Barkarz4003 8,65
5/Fugi 12,20
------------------------
Razem: 83,65 Kwotę tę przekażę kpt. Apisowi na prowadzenie strony, czyli "na paliwo" do naszego "Wirtualnego Statku"
Osoby wymienione powyżej zaliczone zostaną do grona honorowych darczyńców. Serdecznie dziękujemy!

Dziękuję wszystkim za wspaniałą, wzorową wręcz współpracę.
Życzę wesołych Świąt i stopy wody pod kilem w Nowym, 2010 roku
AHOJ!
zapraszam na mojego bloga:
http://wioslem.blogspot.com/
Edytowany przez przylodz dnia 10.12.2009, 14 lat temu
przylodzprzylodzWeteran Weteran
Dodano 14 lat temu
Jeszcze dla wyjaśnienia i zapamiętania na przyszłość:
W tej edycji drukowania naklejek, cena jednostkowa dużej naklejki o wymiarach 250 x 250 mm wynosiła 6,10 zł, cena jednostkowa małej naklejki o wymiarach 120 x 120 mm wynosiła 2,10 Ceny były niższe od tych z poprzedniej edycji gdyż, po pierwsze zamówienie było większe, po drugie, jako stały klient otrzymałem rabat.
zapraszam na mojego bloga:
http://wioslem.blogspot.com/
przylodzprzylodzWeteran Weteran
Dodano 14 lat temu
Tak więc dzisiaj minął ostateczny termin dla chcących otrzymać naklejki. Kto uzupełnił wpłatę w drugiej turze, w najbliższym czasie powinien je otrzymać . Wysłane będą jutro. Niestety należy brać pod uwagę, że trwa okres przedświąteczny, więc może się to nieco przedłużyć. Ja ze swojej strony zrobiłem już wszystko, jednak żebym mógł mieć pełną satysfakcję z wykonanej społecznie pracy, chciałbym, wiedzieć, że wykonałem ją do końca dobrze. Proszę jeszcze raz wszystkich, którzy jeszcze tego nie zrobili, aby potwierdzili odbiór swoich naklejek. Jeszcze raz dziękuję wszystkim!
zapraszam na mojego bloga:
http://wioslem.blogspot.com/
ApisApisSuper administrator Super administrator
Dodano 14 lat temu
Wkrótce na stronie pojawi się fotoreportaż z akcji lodołamania na Odrze i z wielka satysfakcją publikuję jedno ze zdjęć - to sterówka lodołammacza "Borsuk" - (kliknij weń aby powiekszyć)

www.zegluga-rzeczna.pl/images/borsuk.jpg
Andrzej 'Apis' Podgórski
---
Jeśli wydaje ci się, że wiesz wszystko - masz rację: wydaje ci się...
Edytowany przez Apis dnia 27.02.2010, 14 lat temu
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
nie możesz pobierać załączniki na tym forum.
Moderator: Administrator
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
Kliknij przycisk `Akceptuję`, aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności. Przeczytaj informacje o używanych przez nas Cookies