O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Centrala zaopatrzenia żeglugi ???

Ostatnia aktualizacja 5 lat temu
LeonardLeonardPoczątkujący użytkownik Początkujący użytkownik
Dodano 15 lat temu
Kiedyś podobno coś takiego istniało w szczecinie ? Pytanie: czy wciąż ? jeśli tak to czy ktoś dysponuje namiarami na tę firmę ?
Jeśli nie to kolejne pytanie:
Gdzie najlepiej zaoptrywać się w liny ? Chętnie te miękkie czteropokrętkowe :)
z góry dziekuję za pomoc i pozdrawiam.
przylodzprzylodzWeteran Weteran
Dodano 15 lat temu
Kiedyś był we Wrocławiu sklep żeglarski na ul. Św. Mikołaja. Może jeszcze jest. Spróbuj też na www.sklepzeglarsk...
LeonardLeonardPoczątkujący użytkownik Początkujący użytkownik
Dodano 15 lat temu
Ale oni raczej nie mają w ofercie lin o grubościach wykorzystywanych w żegludze ? chodzi mi o min 36 mm .
przylodzprzylodzWeteran Weteran
Dodano 15 lat temu
Spytaj. Czasem stosowane są takie liny do zabezpieczania pomostów.
mnsbmnsbPoczątkujący użytkownik Początkujący użytkownik
Dodano 15 lat temu
Marek "Baśka" Barbara
Vż 1991 TŻŚ Koźle
LeonardLeonardPoczątkujący użytkownik Początkujący użytkownik
Dodano 15 lat temu
niestety sklepy jachtowe oferują tego typu olinowanie w cenach przekraczających ceny "bunkierek" niemieckich...

Ale chciałem serdecznie podziękować. Uzyskałem już informację.
Jeżeli ktoś będzie poszukiwał takowych lin polecam :
http://www.lanex....ompozitni/
proszę się nie sugerować czeskim adresem strony, :) firma ma przedstawicielstwo w Polsce a stronka jest w języku polskim :)
pozdrawiam
EvofishEvofishNowicjusz Nowicjusz
Dodano 5 lat temu
Cześć wszystkim, temat ma już 10 lat, ale myślę, że lepiej odkopać niż zakładać nowy. Chciałbym zaopatrzyć się w liny do wiązania masztów, zastanawiam się tylko czy szukać jakiś specjalistycznych (które są pewnie droższe) czy może wystarczy się posiłkować na przykład takimi linami sizalowymi, czy dadzą radę? Czy lepiej rzeczywiście lepiej trochę dorzucić?
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
nie możesz pobierać załączniki na tym forum.
Moderator: Administrator
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
Kliknij przycisk `Akceptuję`, aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności. Przeczytaj informacje o używanych przez nas Cookies