O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Rejs po r.Wiśłą i dalej Warszawa-Malbork-Elbląg

Ostatnia aktualizacja 12 lat temu
B
BoberekNowicjusz Nowicjusz
Dodano 14 lat temu
Witam,
Poraz kolejny wybieramy sie r. Wisłą na rejs w nieznane- takie już troche badziej to "nieznane" jest znanan bo to już 3 edycja naszej wyprawy.
Szukam załogantów do Naszego 3 rejsu po Wiśle. mamy wolnych ok 4 miejsc na 2 etapy od Torunia.
Wyprawa łodzią typu DZ część załogi z kapitanem na czele ma już za sobą tą trasę pokonaną dwukrotnie.
Zainteresowanych proszę o kontakt na PRV

Proszę zgłaszac się jak najszybciej bo wyprawa rusza 28 czerwca br. a pierwszy wolny etap zaczyna się 8-9 lipca.

Zapraszam serdecznie.

Boberek
Boberek
D
dziadek1077Użytkownik Użytkownik
Dodano 12 lat temu
czy w roku ubiegłym i tym również pływaliście w tamtym rejonie ? w 1997 płynąłem z Górek Zach. Wisłą, Szkarpawą i Nogatem do Malborka gdzie zatrzymała nas powódź. Trasa super :) Płynąłem pięcioosobowym slupem typu Flyer

pozdrawiam
przylodzprzylodzWeteran Weteran
Dodano 12 lat temu
@boberek. Proszę uściślić informację.
1. Rejs zaczyna się 28 czerwca br. - Bieżący rok, to rok 2009. Czerwiec już dawno za nami. Myślę, że chodzi tu o rok 2010.
2. Rejs zaczyna się od Torunia i kończy... No właśnie, gdzie? W górze rzeki, czy raczej w dole?
3. Czy jest to wyprawa pod żaglami, czy raczej wioślarska ( DZ-ta ma wszak dwie możliwości jej napędzania)
4. PRV = PW? ( prywatne wiadomości)
Pozdrawiam.
zapraszam na mojego bloga:
http://wioslem.blogspot.com/
D
dziadek1077Użytkownik Użytkownik
Dodano 12 lat temu
wpis jest z ubiegłego roku, stąd moje pytanie

pozdrawiam,

Andrzej
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.