O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Rozszerzenie tematyki galerii

Ostatnia aktualizacja 16 lat temu
TeosTeosAdministrator Administrator
Dodano 16 lat temu
Dzisiaj dodałem do Galerii Floty nową kategorię "Poza granicami Polski" http://zegluga.szympanstudio.pl/index...php?cat=30
Nosiłem się z tym zamiarem od dłuższego czasu, w końcu zdecydowałem się na jego realizację. Chciałbym pokazać jak wygląda żegluga w krajach rozwiniętych pod tym względem, poza tym pływam aktualnie na Renie i jak narazie nie udało mi się zobaczyć ani sfotografować żadnego statku pod polską banderą :(
Zapraszam wszystkich do zamieszczania i oglądania zdjęć w nowej kategorii.
M
MarandUżytkownik Użytkownik
Dodano 16 lat temu
Witaj,uwazam ze to super pomysl, zeby rowniez w ten sposob pokazywac jak rozwinieta jest zegluga w innych krajach.Piszesz,ze nie spotkales na Renie zadnego polskiego statku,za to na wielu renskich statkach spotkasz polskie zalogi.
Pozdrowienia
TeosTeosAdministrator Administrator
Dodano 16 lat temu
Cześć, cieszę się że pomysł się spodobał, oczywiście nie zapominam o polkich załogach, na barce B.Litmeyer na której obecnie pływam jest nas dwóch Polaków, na innych spotykanych barkach też często się słyszy język polski. Myślę że warto w jakiś sposób zaznaczyć obecność polskiej załogi na pokładzie, może w ten sposób jak u nas
zegluga.szympanstudio.pl/albums/userpics/normal_Luty2008_017.jpg
poprzez namalowanie polskiej flagi ?
A tak poza tym dzisiaj spotkałem w Duisburgu dwie polskie BM-ki - JANKO i BM ŁYKO 2.
Edytowany przez Teos dnia 03.03.2008, 16 lat temu
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
nie możesz pobierać załączniki na tym forum.
Moderator: Administrator
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
Kliknij przycisk `Akceptuję`, aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności. Przeczytaj informacje o używanych przez nas Cookies