O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Statek pasażerski tylnokołowy "DANUTA-2"

Ostatnia aktualizacja 13 lat temu
ApisApisSuper administrator Super administrator
Dodano 16 lat temu
Tekst dodany przez Administratora.
-----------------------------------------------
Witam wodnomaniaków - jestem entuzjastą żeglugi śródlądowej i posiadam parę statków, ale zawsze marzyłem o posiadaniu statku pasażerskiego z "duszą", a takim statkiem jest dla mnie "tylnokołowiec". Bocznokołowce ze względu na duże gabaryty samego napędu przy wąskich i krótkich śluzach nie mają raczej szansy powodzenia. Dlatego zbudowałem tylnokołowca z dwoma niezależnymi kołami o średnicy 2m, napędzanymi hydraulicznie.

Założyłem moc 2 x 150 KM. Mam jednak problemy z właściwym doborem parametrów technicznych kół. W związku z tym mam prośbę: gdybyście znali kogoś kto mógłby mi pomóc w tej sprawie proszę o kontakt: tel 0-502153104 lub
mail [mail]biuro@ lodolamacze.pl[/mail]. Więcej o moim statku napiszę jak będę po odbiorach PRS - mam nadzieję że jeszcze w tym sezonie.

lodołamacz
Edytowany przez Apis dnia 17.01.2008, 16 lat temu
przylodzprzylodzWeteran Weteran
Dodano 16 lat temu
Witam. Szwendając się po internecie natrafiłem na statek boczno kołowy Vistula Express, Może autor tego projektu pomoże? Załączam link: http://www.charleston.pl/vistula.html
Życzę powodzenia.
Przylodz.
zapraszam na mojego bloga:
http://wioslem.blogspot.com/
Edytowany przez przylodz dnia 09.01.2011, 13 lat temu
kojkojUżytkownik Użytkownik
Dodano 16 lat temu
Proszę kontaktować się z kimś z Piszu, pływa tam tylnokołowiec SMĘTEK
P2JP2JUżytkownik Użytkownik
Dodano 13 lat temu
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
nie możesz pobierać załączniki na tym forum.
Moderator: Administrator
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
Kliknij przycisk `Akceptuję`, aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności. Przeczytaj informacje o używanych przez nas Cookies