O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Rozwój żeglarstwa w Polsce

Ostatnia aktualizacja 11 lat temu
K
Kasia26Nowicjusz Nowicjusz
Dodano 16 lat temu
Witam,
mam do Was małą prośbę - czy moglibyście napisać, gdzie Waszym zdaniem powinny w Polsce powstać przystanie jachtowe, gdzie ich brakuje albo stan istniejących jest poniżej krytyki? Piszę pracę na temat perspektyw rozwoju żeglarstwa w Polsce i Wasze opinie na ten temat byłyby dla mnie bezcenne. Liczę na Waszą pomoc i pozdrawiam. ;)
ApisApisSuper administrator Super administrator
Dodano 16 lat temu
Odsyłam Cię do mojego artykułu o marinach na Odrze: http://www.zeglug...cle_id=149 , w którym częściowo wyjaśniam iż dla rozwoju żeglarstwa i turystyki wodnej konieczna jest zmiana polityki samorządów terenów połozonych nad szlakami wodnymi.

Piszę o Odrze, ale problem dotyczy także Wisły i innych rzek. Przykład głośnej ostatnio sprawy kupienia przez "żeglarza Rydzyka" portu nad Wisłą w Toruniu w obliczu wcześniejszej odmowy skierowanej przez miejscowych miłośników turystyki wodnej i żeglarstwa jest aż nadto wymownym dowodem na chora politykę naszego państwa w tej dziedzinie: http://www.zeglug...admore=301

Andrzej 'Apis' Podgórski
---
Jeśli wydaje ci się, że wiesz wszystko - masz rację: wydaje ci się...
zbyszek1zbyszek1Użytkownik Użytkownik
Dodano 11 lat temu

Cytat

czy moglibyście napisać, gdzie Waszym zdaniem powinny w Polsce powstać przystanie jachtowe, gdzie ich brakuje albo stan istniejących jest poniżej krytyki?

Odpowiem krótko- wszędzie tam gdzie są żeglarze. Chętnie podzielę się swoimi wieloletnimi doświadczeniami, ale proszę sprecyzuj czy chodzi o rzeczne szlaki, czy o jeziora ?
Edytowany przez Apis dnia 16.02.2013, 11 lat temu
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
nie możesz pobierać załączniki na tym forum.
Moderator: Administrator
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
Kliknij przycisk `Akceptuję`, aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności. Przeczytaj informacje o używanych przez nas Cookies