O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Książka

Ostatnia aktualizacja 17 lat temu
TeosTeosAdministrator Administrator
Dodano 17 lat temu
Ponieważ przymierzam się do powrotu do zawodu, rozglądam się ostatnio za literaturą fachową aby sobie co nieco przypomnieć ;)
Trafiłem na Allegro na wielce obiecujący tytuł "Poradnik mechanika okrętowego"
, nic to że tłumaczenie z rosyjskiego, nic to że z 1956 roku, podpaliłem się jak zębaty na suchary i kupiłem http://www.allegro.pl/item138168986_p...bacz_.html
Nie mogłem się doczekać przesyłki - w końcu przyszła. Pobiegłem na pocztę, odebrałem, w domu rozpakowałem, usiadłem w fotelu i zabrałem się za oględziny zdobyczy.
Na początek spis treści, przeglądam, przeglądam i zaraz, zaraz to nie miało być tak :@
Szybki powrót na początek książki i wszystko się wyjaśnia:
"Tematem książki jest eksploatacja techniczna parowej siłowni okrętowej" :o:o
Czyżbym miał trafić na "Nadbora" ???
TeosTeosAdministrator Administrator
Dodano 17 lat temu
Wiedziałem że nie umiem żartować :D
Ja tu coś do śmiechu, a Ty Apis od razu na poważnie :D:D
Ale poradnik by się faktycznie przydał, o ile wiem nie ma żadnej sensownej książki na ten temat. Ja mogę zaofiarować swoją pomoc jedynie w sprawach informatycznych.
Myślę ze temat wart jest poważnej dyskusji.
Zuziu, wielkie dzięki za oferowaną pomoc.
A to uśmiech specjalnie dla Ciebie :D:D:D:D:D:D:D:D:D
ApisApisSuper administrator Super administrator
Dodano 17 lat temu
Ja napiszę rozdział "Jak wchodzić do sztychu w łóżko zawierające delikatny ładunek"....

A bardziej serio: mam kilka "patentów" na wchodzenie do ciasnych śluz.... (znów - cholera - dwuznacznie ;) ).

W końcu najwięcej kilometrów natłukłem na Odrze między Koźlem i Wrocławiem. A tu panują warunki ekstremalne ;)

Andrzej 'Apis' Podgórski
---
Jeśli wydaje ci się, że wiesz wszystko - masz rację: wydaje ci się...
EwkaEwkaPoczątkujący użytkownik Początkujący użytkownik
Dodano 17 lat temu
Proponuję, żeby Skiper uzupełnił całość o rozdział "Zagospodarowanie czasu wolnego"
Szczurek Pokładowy

" Jeżeli wydaje ci się, że wszystko działa dobrze, na pewno coś przeoczyłeś. "
G
Nowicjusz Nowicjusz
Dodano 17 lat temu
Ewciu! Przeciez moja funkcja II oficera rozrywkowego juz sama mowi za siebie.
W pracy jestem powazny a w zabawie....durnowaty.
Uwielbiam miec piekne maszyny / to do tematu Teosa / i jeszcze piekniejsze kobiety w zalodze.Pracuj tak dalej / z humorem / a powolam Cie na adiutantke II oficera. Oczywiscie z moja wielka przyjemnoscia zloze ten wniosek u Pana kapitana jeszcze dzisiejszej nocy.
Dobranoc B)
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.