O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Wycieczkowce "A'ROSA"

Ostatnia aktualizacja 11 lat temu
S
SeehundUżytkownik Użytkownik
Dodano 11 lat temu
Chciałbym jeszcze na krótko powrócić do faktu umieszczenia kabin pasażerskich na statkach AQUA, VIVA, i BRAVA w przedniej ich części. Takiego rozwiązania nie spotkałem na żadnym, znanym mi, nowoczesnym hotelowcu. Rozwiązanie takie podpowiadała, zapewne, chęć oddalenia pasażerów od źródła drgań i hałasu, czyli od maszynowni. Odstąpienie od tego pomysłu przy budowie SILVY było chyba przyznaniem się do niefortunności tego rozwiązania. Siedzenie, w czasie rejsu, na rufie statku, największą frajdę sprawiało zwolennikom oglądania wody skotłowanej przez śruby. Przeciętny pasażer zdecydowanie woli siedzieć na dziobie i z takiej perspektywy podziwiać mijane wsie, miasteczka, pola, góry i zamki. Ciekawostką na SILVIE jest obniżenie przedniej części pokładu słonecznego. Pozwala to pasażerom na nieopuszczanie go podczas przepływania nawet pod najniższymi mostami.
Pozwolę sobie jeszcze na dodanie linku do zdjęcia statku , na którym pływa @gosc34. http://photos2.marinetraffic.com/ais/...&size=full
Edytowany przez Seehund dnia 07.01.2013, 11 lat temu
G
gosc34Użytkownik Użytkownik
Dodano 11 lat temu
w przyszlym sezonie mam isc na Dunai na wiekszy statek trasa Passau Bratyslawa Wieden Budapeszt zobaczymy chcialbym jeszcze dodac ze naszych rodakow praktycznie niema na statkach pasazerskich Europy niespotkalem zadnego Polaka glownie to Madziary i Czesi ,ostatnio plywalem na Renie Mozeli i Main wszystkie trasy znam .
Los jest przeznaczeniem zycie to tylko ułuda.
S
SeehundUżytkownik Użytkownik
Dodano 11 lat temu
@gosc34. Nowy sezon tuż, tuż... Życzę Ci powodzenia na nowym statku i nowej drodze wodnej. Dunaj to nie Ren, ale też woda. Czekamy na twoje wrażenia w nowym sezonie.
Prawdą jest to co piszesz o obsadzie hotelowców: dominują tam nasi sąsiedzi. Kiedyś mój kolega, mając w załodze Węgrów i Słowaków zapytał mnie, czy wiem dlaczego Oni nie siedzą nigdy razem przy jednym stole. Musiałem mu wytłumaczyć, że pewnym narodom trudno się pojednać i pogrzebać historyczne animozje. Brak naszych rodaków na statkach pasażerskich można tłumaczyć różnie, ale moim zdaniem nie bez znaczenia jest tu kwestia językowa. W pasażerce nieuniknione są sytuacje wymagające rozmawiania z pasażerami statku. Nie pomoże tu żaden słowniczek-pomocniczek, potrzebna jest tu solidna nauka języka obcego.
Wiem, że łatwiej o tym pisać, niż za to się zabrać.
ApisApisSuper administrator Super administrator
Dodano 11 lat temu
Ten dział forum to opisy (życiorysy statków). Proszę pytania o warunki pracy na pasażerach umieszczać w odpowiednim dziale ("Praca za granicą-->Wymiana doświadczeń"). Inaczej na forum zapanuje taki ... dom schadzek, że nie wyrobię z porządkami.
Andrzej 'Apis' Podgórski
---
Jeśli wydaje ci się, że wiesz wszystko - masz rację: wydaje ci się...
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
nie możesz pobierać załączniki na tym forum.
Moderator: Administrator
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
Kliknij przycisk `Akceptuję`, aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności. Przeczytaj informacje o używanych przez nas Cookies