O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Sponsorzy Zjazdu i Stowarzyszenia

Ostatnia aktualizacja 17 lat temu
G
Nowicjusz Nowicjusz
Dodano 17 lat temu
Zabiegamy o indywidualnych i firmowych Sponsorów.
Poszukujemy ich wśród naszych zamożnych Absolwentów i Firm Żeglugowych przeprowadzając z nimi rozmowy telefoniczne i namawiamy do tego zaszczytnego i szlachetnego przedsięwzięcia.
Przedstawiam Wam pierwszych indywidualnych Sponsorów, którzy przekazali już pieniądze na konto Stowarzyszenie Absolwentów Zespołu Szkół Zawodowych Żeglugi Śródlądowej we Wrocławiu :


1. Czesław Szarek, armator - absolwent z 1968 r.

Von:
Dominik Szarek
An:
Jozef Wegrzyn
Datum: Sat, 03. Mar 2007 02:23:21 -0800

Witam,
w imieniu Taty, ktory jest teraz na trasie pomiedzy
Szczecinem a Kozlem (chwilowo bez internetu),
przekazuje pozdrowienia. W zalaczeniu list do Was
wszystkich. Na pewno bylo by mu bardzo milo, gdyby
mozna go bylo zamiescic na stronie internetowej.

Pozdrawiam
Dominik

P.S. Dzieki za nr konta, w poniedzialek wysylam pieniazki.

2. Janusz Tyburcy, prywatny przedsiębiorca - absolwent z 1967 r.

Drogi Kolego Józku.
Pragnę poinformować Cię, że na Twoją sugestię, dotyczącą sponsorowania obchodów 60-lecia szkoły, dokonałem w dniu dzisiejszym drobnej wpłaty na konto podane przez Zarząd Stowarzyszenia.
Mam nadzieję, że rozsądnie spożytkujecie tą kwotę na cele związane z organizacją Zjazdu.
Tym drobnym gestem, chcę wspomóc kolegów, którzy podjęli się społecznie, zorganizowania tak szczytnego celu, jakim jest spotkanie nauczycieli i absolwentów naszej wspólnej szkoły.
Życzę Wszystkim wspaniałej zabawy, wiele ciekawych wspomnień związanych z TŻŚ, jak również, niech uroczystość 60-lecia, przebiega w przyjaznej i koleżeńskiej atmosferze.

P.S.
Jeszcze raz Józku, pragnę Ci podziękować, za kilka zdań, jakie skierowałeś do mnie, na stronie Stowarzyszenia i wyraziłeś w nich ubolewanie z powodu obrazy jaką doświadczyłem ze strony jednego z naszych absolwentów.
Dziś wiem, że niepotrzebnie starałem się w sposób grzeczny i kulturalny, godzić zwaśnione strony, jak również niepotrzebne było wstawiennictwo za moimi koleżankami i kolegami, gdyż było ono nie zauważone w widoczny sposób w naszym środowisku. Nikt nie zdobył sie na odwagę, aby wstawić się za moją skromną osobą, kiedy byłem w perfidny sposób obrażany przez Z.Maćkowskiego.
Między innymi, po moim komentarzu, artykuł Pani Talik, w którym to, rzeczowo i kulturalnie, zwracałem uwagę na nieobiektywny jej stosunek do naszych kolegów i naszej strony, zaatakował mnie Maćkowski.Na jego komentarz w tym temacie w którym to mnie gnoił, nikt nie zareagował i wyszło tak, jakby on miał rację.
Nadal pozwala się na obrażanie Ciebie i mnie, poprzez dokonywanie wpisów na stronie T.Ż.Ś.Jestem przekonany, że administratorom strony T.Ż.Ś., zależy na tym, aby nie swoimi rączkami, ktoś inny jątrzył, dzielił, wzbudzał nienawiść w stosunku do ludzi, inaczej myślących niż oni.Niech jednak nie myślą, że tylko oni mają monopol na prowadzenie strony związanej z naszą szkołą i żeglugą śródlądową.Dzisiaj mamy z trudem wywalczoną demokrację.Nazywanie strony Andrzeja P.- stroną konkurencyjną, jest totalną bzdurą, szkodzącą nam wszystkim. Zawartość wszystkich stron, jest różnorodna i pozwala nam na czerpanie wiedzy, dotyczącej różnych tematów.
Reasumując moje przemyślenia, proszę wszystkich za Twoim Józku pośrednictwem, do bezstronności w ocenie zaistniałego konfliktu. Ciągłe powoływanie się na Duszniki, jest bezsensem, gdyż życie pokazało, że istniejące do tej pory strony, są korzystne dla nas wszystkich i chyba o to nam chodzi.
Pozdrawiam Cię Józku
Janusz T.
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
nie możesz pobierać załączniki na tym forum.
Moderator: Administrator
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
Kliknij przycisk `Akceptuję`, aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności. Przeczytaj informacje o używanych przez nas Cookies