O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

TŻŚ Nakło

Ostatnia aktualizacja 15 lat temu
E
edytapPoczątkujący użytkownik Początkujący użytkownik
Dodano 17 lat temu
Jestem uczennicą Technikum Żeglugi Śródlądowej w Nakle. i do bycia absolwentem tej szkoly to jeszcze zostało mi 2 lata ;) mam nadzieje że jakoś to bedzie
Janusz TyburcyJanusz TyburcyUżytkownik Użytkownik
Dodano 17 lat temu
Wytrwałości życzę Ci Edyto. Może będzie z Ciebie kiedyś Kapitan Żeglugi Śródlądowej.

:D:D:D
J. T.
E
edytapPoczątkujący użytkownik Początkujący użytkownik
Dodano 17 lat temu
jakos w szkole napewno mi pojdzie ale czy pociagne to dalej to sie zobaczy. gdyz same praktyki sa ciezki do znalezienia dla dziewczyn.:|
R
RyszardLPoczątkujący użytkownik Początkujący użytkownik
Dodano 17 lat temu
Ostatnio widziałem na filmie dziewczynę ze szkoły w Nakle za kołem sterowym, żeglującą pod okiem instruktora. Niesamowity widok. Pełne skupienie na twarzy, mundurek.... faceci stoją na przegranej pozycji. ;)
Edytowany przez RyszardL dnia 10.04.2007, 17 lat temu
E
edytapPoczątkujący użytkownik Początkujący użytkownik
Dodano 17 lat temu
slyszalam o tym filmie lecz go nie widzialam ;) z pewnoscia ja na nim nie jestem ...moze i to szkoda ;P
R
RyszardLPoczątkujący użytkownik Początkujący użytkownik
Dodano 17 lat temu
... ale jak skończysz szkołę i zdobędziesz uprawnienia, to sukces gwarantowany.
Jestem o tym przekonany, bo to już inna epoka za kołem sterowym ;)
E
edytapPoczątkujący użytkownik Początkujący użytkownik
Dodano 17 lat temu
kto wiem moze w przyszlosci bedzie ze mnie kapitan :)
J
jaknek80Nowicjusz Nowicjusz
Dodano 17 lat temu
raczej kapitanka a moze ktos wie jaki to rocznik jest na tym filmie ja konczyłem TŻŚ w nakle w 2001 r a teraz się bawie w ta łodziarke
E
edytapPoczątkujący użytkownik Początkujący użytkownik
Dodano 17 lat temu
w maju mam kolejne praktyki...z chcecia poszla bym z kolezanka na prom w ramach praktyk...zastanawiam sie jak wyglada praca na takim promie...i czy by wzieli nas na praktyki;)
dziekuje z gory za jakies namiary
M
MichalKNowicjusz Nowicjusz
Dodano 16 lat temu
Witam ;)
Chcialbym dostać się do TŻŚ w Nakle i w związku z tym mam pytanko...
Trzeba się rejestrować na jakiejś stronce?? Jeśli tak to prosiłbym o link na tą stronkę.
Z góry wielkie dzięki :D
E
edytapPoczątkujący użytkownik Początkujący użytkownik
Dodano 16 lat temu
http://www.zszsna...strada.pl/

to jest strona szkoły w Nakle
pozdrawiam
M
MichalKNowicjusz Nowicjusz
Dodano 16 lat temu
stronke szkoly mam... wyczysc swoja skrzynke to Ci napisze o co dokladnie mi chodzi :D
Pozdrawiam
P
PauloNowicjusz Nowicjusz
Dodano 15 lat temu
Pięć lat w nakielskiej żegludze... jedna z najwspanialszych przygód w moim życiu:)
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
nie możesz pobierać załączniki na tym forum.
Moderator: Administrator
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
Kliknij przycisk `Akceptuję`, aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności. Przeczytaj informacje o używanych przez nas Cookies