O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Powrót do zawodu

Ostatnia aktualizacja 7 lat temu
TeosTeosAdministrator Administrator
Dodano 15 lat temu
Tomek- muszę powiedzieć że mnie zaskoczyłeś ;-)
Najpierw rzucasz wymówienie a później szukasz nowej pracy !!!!
Zapamiętaj sobie "raz na jutro" - to się robi odwrotnie, chyba że cierpisz na brak stresów w życiu ;-))
Teraz coś na pocieszenie - nie przejmuj się natychmiastowym brakiem odzewu, ja też tak miałem a gdy w końcu znalazłem pracę i miałem wszystko zaklepane telefonicznie to w ciągu tygodnia pojawiły się 3 następne propozycje. Jesteś z Wrocka to masz łatwiej, możesz się przejść nu Urzędu Żeglugi, zobaczyć na tablicę ogłoszeń, przejść do dyspozytorni Odratransu, popytać, może ktoś coś będzie wiedział na temat wolnych miejsc.
Trzymam kciuki i uszy do góry!!!
M
maldibionPoczątkujący użytkownik Początkujący użytkownik
Dodano 15 lat temu
Tzn, jestem na wymówieniu 3 miesięcznym okresie wypowiedzenia, ale w każdej chwili mi mogę je cofnąc:) Wiem, skomplikowane i dziwne ale tu plus dla moich przełożonych; znają mój problem i dobrze życzą:) Poza tym, jeszcze pracuję. Teos kolego, z całym szacunkiem, ale "gupi" nie jestem:) Na razie pokompletowałem papiery - najlepsza jazda była z lekarzami medycyny pracy - jak zaczęli mi liczyc te wszystkie badania jakie mam zrobic to myślałem ze pójdę z torbami - ale dało rade:) Byłem w UŻŚ, dyspozytorni i zaczepiam każdego kogo się da - na razie nic, poczekamy:)
H
hcme76Nowicjusz Nowicjusz
Dodano 15 lat temu
Witam wszystkich ja mam ten sam problem tylko ja nie pracowałem w swoim zawodzie 13 lat,a chciałbym wrócić do zawodu.Szukam już 6miesięcy i żadnych nawet nadziej na jakąkolwiek pracę prosiłbym o pomoc lub jakieś namiary pozdrawiam
Edytowany przez hcme76 dnia 08.09.2009, 15 lat temu
M
matrosUżytkownik Użytkownik
Dodano 15 lat temu
dzwon martin marin 0031622424148 to dobry posrednik z roterdamu powiedz ze namiary dal Ci kristof
matros-str Krzysiek Skwara +48790488121 bunkerbarge ANTVERPIA
H
hubert89Nowicjusz Nowicjusz
Dodano 9 lat temu
Witam wszystkich.
Takze pragne wrocic do zawodu. Posiadam stopien marynarza. Przerwa w zawodzie wynosi 5 lat. Jestem mlodym 26lat, ambitny i pracowity.
Prosze o pomoc w znalezieniu pracy na srodladziu.
Bede wdzieczny za kazde wsparcie.
Hubert
E-mail: edytaszpit@wp.pl
Tel. 07871349803, 0725360004
pingwinpingwinPoczątkujący użytkownik Początkujący użytkownik
Dodano 7 lat temu
Przede wszystkim zdaj egzamin i odswiez swiadectwo zdrowia. Zadbaj tez o wpis marynarz-motorzysta (ludzie z pojeciem technicznym maja zdecydowanie wieksze szanse) . Nastepnie przetlumacz swiadectwo szkolne i strone ksiazeczki z wpisem kwalifikacji. W kazdym niemieckim urzedzie dostaniesz wpis matrose na Ren na stronie 5 polskiej ksiazki. Pierwsze zarobki na zachodniej barce to 1100 E w systemie 1/1. Jesli lubisz maszyne to po roku wyplywania mozesz pracowac jako mechanik na statkach pasazerskich. Zarobki w sezonie to 3100 E netto a w zimie ok 2200 w systemie 2/1. Powodzenia
Avalon Passion
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
nie możesz pobierać załączniki na tym forum.
Moderator: Administrator
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
Kliknij przycisk `Akceptuję`, aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności. Przeczytaj informacje o używanych przez nas Cookies