O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Może ktos zna ten statek.

Ostatnia aktualizacja 6 lat temu
skipperskipperNowicjusz Nowicjusz
Dodano 6 lat temu
Na wstepie chciałbym się przywitać, pisze pierwszy raz, pozdrawiam społeczność. Płynąc po Jeziorze Rożnowskim zobaczyłem taki statek stojący na brzegu od lat 70', może ktoś wie co to za jednostka i jaką ma historię, na kole napędowym jest nazwa ośrodka wypoczynkowego który tu kiedyś funkcjonował images81.fotosik.pl/907/529012ab8989cf3bmed.jpg
Edytowany przez Apis dnia 21.11.2017, 6 lat temu
G
Nowicjusz Nowicjusz
Dodano 6 lat temu
Ta konstrukcja w tym kształcie nigdy nie pływała... Została zbudowana na potrzeby gastronomiczne tamtejszego ośrodka - Ośrodek "Jaskółka" w Tabaszowej Zakładów Azotowych w Tarnowie.
Bazą tej konstrukcji jest kadłub barki holowanej eksploatowanej wcześniej na Jeziorze Rożnowskim i przy budowie tamtej zapory ponoć też...

pozdrawiam ;)
skipperskipperNowicjusz Nowicjusz
Dodano 6 lat temu
No to się dałem nabrać, bardzo dziekuje za odpowiedź, barek było co najmniej dwie, drugą znalazłem podczas remontu zapory w 2011r. kiedy obnizono znacznie lustro wody.

images82.fotosik.pl/913/1221a6216d663bf2med.jpg
Edytowany przez skipper dnia 21.11.2017, 6 lat temu
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
nie możesz pobierać załączniki na tym forum.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
Kliknij przycisk `Akceptuję`, aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności. Przeczytaj informacje o używanych przez nas Cookies