O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Ankieta - praca magisterska - pilne

Ostatnia aktualizacja 9 lat temu
M
MeryNowicjusz Nowicjusz
Dodano 9 lat temu
Witam,
bardzo chciałabym prosić Państwa o wypełnienie krótkiej ankiety związanej z żeglarstwem w Polsce. Jest ona anonimowa, a jej wyniki pragnę uwzględnić w mojej pracy magisterskiej.

Zależy mi na jak największej liczbie osób ankietowanych, aby wyniki tego badania były jak najbardziej miarodajne.

https://docs.goog...g/viewform

Jeśli oczywiście ktoś miałby jakieś uwagi i sugestie dotyczące żeglarstwa w Polsce, bądź też rynku jachtowego, to chętnie porozmawiam ;)

Z góry dziękuję!
B
bolo262Początkujący użytkownik Początkujący użytkownik
Dodano 9 lat temu
Kolego chyba deczko pomyliles strony www tu raczej dostaniesz informacje o zegludze a nie o zeglarstwie. Mysle, ze na http://www.zagle.... sa bardziej odpowiedni kandydaci do twojej ankiety.
Pozdrawiam Smile
Bogdan
M
MeryNowicjusz Nowicjusz
Dodano 9 lat temu
Dziękuję za uwagę i bardzo przepraszam. Na pewno też skorzystam z podanego przez Pana linka.
Jeśli jednak byłby ktoś chętny do wypełnienia ankiety będę wdzięczna ;)

Pozdrawiam!
B
bolo262Początkujący użytkownik Początkujący użytkownik
Dodano 9 lat temu
A ja przepraszam za "kolego" koleżanko:)
Bogdan
zbyszek1zbyszek1Użytkownik Użytkownik
Dodano 9 lat temu
Aders do ankiety nie jest do końca nietrafiony, są tu też amatorzy.
ApisApisSuper administrator Super administrator
Dodano 9 lat temu
Ale chyba nie żagli :)
Ankieta dotyczy żeglarstwa i jachtingu (żagle i wiatr).
Andrzej 'Apis' Podgórski
---
Jeśli wydaje ci się, że wiesz wszystko - masz rację: wydaje ci się...
M
MeryNowicjusz Nowicjusz
Dodano 9 lat temu
oj tam, oj tam ;) Myślę jednak, że dla wielu osób na tym forum tematyka ankiety nie jest też tak całkiem obca.. :)
Pozdrawiam!
Nowicjusz Nowicjusz
Dodano 9 lat temu
Są tu Szmaciarze i Motorowcy z turystyką związani.
Pozdrowienia dla Mery.
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.