O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Powitanie i Zaproszenie

Ostatnia aktualizacja 11 lat temu
Michal MaciejkoMichal MaciejkoNowicjusz Nowicjusz
Dodano 11 lat temu
Serdecznie witam Wszystkich Państwa

Gdynia jest miejscem, gdzie od wczesnego dzieciństwa żegluję, gdzie budowałem swoje (i nie tylko) łodzie, skąd wyruszałem na śródlądowe szlaki Polski i dalekie żeglarskie wyprawy.
Obecnie na emeryturze wracam na śródlądzie. Przygotowuję w tym celu łódź motorową, która mam nadzieję spłynie na wodę w bieżącym sezonie.
Jako wodniakowi od ponad pięćdziesięciu lat zależy mi, tak jak każdemu z Państwa, by śródlądowe drogi wodne Polski rozwijały się i pragnę w miarę możliwości przyczynić się do tego rozwoju.
Obecnie, mając na emeryturze więcej czasu rozpocząłem pisanie żeglarskiego bloga poświęconego popularyzacji wodniactwa, mającego wspominkowo informacyjny charakter, w którym dzielę się doświadczeniem dziesiątek lat aktywnego wodniackiego życia.
Wyrażam nadzieję że zawarte w nim treści pomogą zwłaszcza młodym wodniakom wytrwać i okrzepnąć w tym wymagającym zajęciu.
Zapraszam wszystkich do czytania i komentowania tego bloga.

Jego adres: http://jachtmotor...ogspot.com

Czytam ten portal od długiego czasu i zachęcony jego wysokim poziomem merytorycznym i bardzo dobrą organizacją postanowiłem się zarejestrować. Żywię nadzieję na życzliwe przyjęcie i zgodę na aktywne włączenie się w Wasze wodniackie sprawy

Z uszanowaniem i pozdrowieniami Michał Maciejko
G
Nowicjusz Nowicjusz
Dodano 11 lat temu
pozdrowienia :) od kamiennej góry :)
Edytowany przez x2494 dnia 04.05.2013, 11 lat temu
G
Nowicjusz Nowicjusz
Dodano 11 lat temu
Witam, zapraszam na szuwary noteckie, są piękne i urocze. Ludzie przyjażni i zawsze gotowi do pomocy.
pozdrawiam Włodek.
zbyszek1zbyszek1Użytkownik Użytkownik
Dodano 11 lat temu
Witamy na pokładzie. Bloga przeczytałem, bardzo interesujący, prawie jak moje przeżycia.
Michal MaciejkoMichal MaciejkoNowicjusz Nowicjusz
Dodano 11 lat temu
Witam Panowie

Dziękuję za przyjazne przyjęcie. Dziękuje także za czas poświęcony na czytanie moich wspomnień.

Rzeczywiście zaplanowałem w tym sezonie (pierwsze w życiu) przejście trasą Odra Wisła, tak że z przyjemnością przyjmuję zaproszenie w nadnoteckie szuwary. Oglądałem już setki zdjęć w necie tej przeuroczej krainy. Prawdopodobny termin przejścia w dniach 20-30 lipiec lub później.
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
nie możesz pobierać załączniki na tym forum.
Moderator: Administrator
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
Kliknij przycisk `Akceptuję`, aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności. Przeczytaj informacje o używanych przez nas Cookies