yoda64Nowicjusz 
Dodano
14 lat temuWitam wszystkich.
Mam pytanie czy ktoś wie dlaczego od lutego tego roku są wstrzymane luksemburskie kontrakty. U mnie w Firmie tłumacza to jakimiś problemami ze strony luksemburskiej ale na pytanie jakie one są nikt nic nie wie.
Pozdrawiam