O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Wymiana poszycia.

Ostatnia aktualizacja 12 lat temu
brunobrunoUżytkownik Użytkownik
Dodano 12 lat temu
Dziękuję za Info. Znamy się z Panem Włodkiem, już wcześniej nad tym myślałem by się z nim skontaktować. W chwili obecnej, jestem w trakcie kończenia budowy kadłuba 14nasto metrowego stalowego statku do sportu i rekreacji. Generalnie buduje go sam i w związku z tym brakuje mi czasu i rąk do pracy by wymienić poszycie w drugim statku który mam. Na dodatek jest to statek pasażerski a ja nie chcę zbytnio sam się brać za rzeczy które podlegają nadzorowi PRS. Za kilka dni wracam do Polski i będę myślał co dalej.
parostatkiem w piękny rejs...
przylodzprzylodzWeteran Weteran
Dodano 12 lat temu
Bruno, skontaktuj się z Włodkiem Klimczakiem, skoro buduje statki, może wymienia też poszycia?
wklimczak (napisz PW)
brunobrunoUżytkownik Użytkownik
Dodano 12 lat temu
Witam! Czy ktoś się orientuje, zna firmę, stocznię, która podejmuje się wymiany poszycia dna statku na wyjeździe? W zasadzie wystarczy dwóch fachowców (spawasz, monter) z uprawnieniami. Do wymiany około 10 metrów kwadratowych blachy 4 mm, kilkanaście denników. Blacha prosta, bez obła. Statek znajduje się w Ostródzie.
parostatkiem w piękny rejs...
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
nie możesz pobierać załączniki na tym forum.
Moderator: Administrator
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
Kliknij przycisk `Akceptuję`, aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności. Przeczytaj informacje o używanych przez nas Cookies