O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Historia, jakoby nas dotyczaca.

Ostatnia aktualizacja 12 lat temu
M
MarandUżytkownik Użytkownik
Dodano 12 lat temu
Informacja z Binnenschifffahrtsforum, moim zdaniem szalenie dla nas interesujaca. Postaram sie zamowic i jesli bedzie to mozliwe, przetlumaczyc to wydanie.

Binnenschiffe zwischen Ostpreussen und Schlesien
Auf 273 Seiten (davon 252 Seiten Schiffsregister) werden ca. 3000 deutsche Dampf-
und Motorschiffe erfaßt. Aufgeführt sind – soweit möglich – alle technischen Daten und
Schicksale der einzelnen Schiffe. Behandelt werden die Flußgebiete der Memel, Weichsel,
Oder, Warthe, Netze und die masurischen Seen bis 1945.
Das Buch ist kürzlich im STRANDGUT-Verlag Reinhart Schmelzkopf (Reinhart
Schmelzkopf John-Brinckman-Weg 15 27474 Cuxhaven Tel.: 04721/27605) erschienen. Über
den Buchhandel ist es nicht erhältlich.

Viele Grüße aus Kiel
Jürgen
S
SeehundUżytkownik Użytkownik
Dodano 12 lat temu
@Marand. Postaraj się, zamów, przejrzyj i podziel się wrażeniami. Książka kosztuje, wraz z kosztem wysyłki na terenie Niemiec, 49,50 . Zajrzałem na stronę wydawnictwa: autor Bernd Szwarz, dane 3000 statków, 5500 nazw statków ( te dodatkowe 2500 to statki, które zmieniały nazwę). Okładkę książki już widziałem, ale ciekawy jestem środka. Wszyscy czekamy na Twoją opinię. Pozdrowienia.
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
nie możesz pobierać załączniki na tym forum.
Moderator: Administrator
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
Kliknij przycisk `Akceptuję`, aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności. Przeczytaj informacje o używanych przez nas Cookies