O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Wymiana materiałów - nowe forum

Ostatnia aktualizacja 12 lat temu
TeosTeosAdministrator Administrator
Dodano 13 lat temu
Nazbierało mi się trochę materiałów w postaci elektronicznej, przydatnych przy przygotowaniu to egzaminów. W celu podzielenia się nimi oraz wymiany stworzyłem nowe zamknięte forum. Dostęp do niego będą mieć tylko osoby którym utworzę konto na podstawie przeprowadzonej wcześniej korespondencji mailowej. W związku z tematyką forum będą to tylko i wyłącznie aktualnie pływający marynarze ż.ś.
Pozostałe osoby proszę o nie nadsyłanie zgłoszeń, nie będę na nie odpowiadał. Nie zależy mi na ilości użytkowników, chcę tylko pomóc kolegom. Jeżeli jesteś zainteresowany takim forum, wyślij do mnie maila, przedstaw się, napisz gdzie pływasz, czy masz już jakieś materiały, do czego się przygotowujesz. Czekam na zgłoszenia.
TeosTeosAdministrator Administrator
Dodano 12 lat temu
Witam wszystkich, niestety eksperyment się nie powiódł - mała ilość zainteresowanych.
W związku z tym oraz z nadchodzącymi świętami postanowiłem zdjąć hasło z katalogu na Chomiku w którym znajdują się w/w materiały.
http://chomikuj.pl/Teos63/*c5*bbeglug...heinpatent
Zapraszam do pobierania
Teos
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
nie możesz pobierać załączniki na tym forum.
Moderator: Administrator
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
Kliknij przycisk `Akceptuję`, aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności. Przeczytaj informacje o używanych przez nas Cookies