O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

KOZIOROŻEC B-03

Ostatnia aktualizacja 17 lat temu
ValdemarasValdemarasAdministrator Administrator
Dodano 17 lat temu
KOZIOROŻEC-B-03

TYP STATKU: pchacz typu Koziorożec
ROK I MIEJSCE BUDOWY: 1979; Stocznia Odra, Szczecin.
NR. BUD.: B598/3
WYMIARY:
długość-20,68 m, szerokość-8,66 m, zanurzenie-0,80 m.
SILNIKI GŁÓWNE
2 silniki wysokoprężne typu:SW680/195; 6 cylindrowe; prod.: Puckie Zakłady Mechaniczne w Pucku ; moc: 329 KM
PĘDNIK: 2 śruby; PRĘDKOŚĆ: 9 km/godz. ; ZAŁOGA: 3 ludzi.

PRZEBIEG SŁUŻBY:

1979: KOZIOROŻEC-B-03 - Przedsiębiorstwo Państwowe Żegluga Bydgoska, Bydgoszcz.
1995: KOZIOROŻEC-B-03 - Żegluga Bydgoska S.A., Bydgoszcz.
2006: - w eksploatacji.
Waldemar Danielewicz
Edytowany przez Valdemaras dnia 13.01.2007, 17 lat temu
norbinorbiUżytkownik Użytkownik
Dodano 17 lat temu
Podobno tego "Koziołka" ma w "ajencji" Marek Mierwa, lecz nie jestem tego do końca pewien.
Z POWAŻANIEM NORBERT WEGNER - norbi
tel. : +48600675205
gg : 33251026
norbinorbiUżytkownik Użytkownik
Dodano 17 lat temu
Pomyliłem się, Marek Mierwa oddałe już też tego "Koziołka" i teraz ma jakiegoś "Bizona". Dokładnego losu tego "Koziołka" nieznam.
Z POWAŻANIEM NORBERT WEGNER - norbi
tel. : +48600675205
gg : 33251026
norbinorbiUżytkownik Użytkownik
Dodano 17 lat temu
Witam ponownie, właśnie zgrałem film z kasety VHS na płytkę DVD, na którym nakręcono sprowadzanie barki EWT-408 z Płockiej Stoczni Żecznej przez "Koziorożca B-02" i "Koziorożca B-03", film nakręcono 22-28.04.1991 r. dla holenderskiego armatora, trwa 2,5 godz. Stanowi pewnego rodzaju rarytas, jestem pewien, że nikt z czytających ten post ludzi go nieoglądał. Na filmie widać dwie "ciekawostki", których już dzisiaj się nie zobaczy: jadącą lokomotywę parową na moście kolejowym w Toruniu i śluzowanie starą śluzą w Przegalinie, już wtedy "oficjalnie" zamkniętą i nieużywaną, "no i ten podkład muzyczny". Jeżeli ktoś jest zainteresowany kopią tegogo filmu na płytce DVD, niech się ze mną skontaktuje (wiadomość prywatna). Oczywiście "zastrzegam" sobie prawa autorskie :-) . Pozdrawiam!
Z POWAŻANIEM NORBERT WEGNER - norbi
tel. : +48600675205
gg : 33251026
Edytowany przez norbi dnia 18.07.2007, 17 lat temu
norbinorbiUżytkownik Użytkownik
Dodano 17 lat temu
Wrzuciłem na "galerię floty" nową fotkę tego Koziołka.

Koziorożec B-02 i Koziorożec B-03 w porcie w Elblągu.

www.zegluga-rzeczna.pl/images/photoalbum/album_15/13.jpg
Z POWAŻANIEM NORBERT WEGNER - norbi
tel. : +48600675205
gg : 33251026
Edytowany przez Apis dnia 06.04.2015, 9 lat temu
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
nie możesz pobierać załączniki na tym forum.
Moderator: Administrator
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
Kliknij przycisk `Akceptuję`, aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności. Przeczytaj informacje o używanych przez nas Cookies