O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Internet w Niemczech od Aldiego

Ostatnia aktualizacja 5 lat temu
TeosTeosAdministrator Administrator
Dodano 12 lat temu
A ja się od jakiegoś czasu przesiadłem na internet z LIDL'a. Ma dl;a mnie jedną zasadniczą zaletę w stosunku do Aldi'ka - mogę doładować sobie konto przez internet. Pływając na tanku w systemie B do duuuuuża zaleta.
TeosTeosAdministrator Administrator
Dodano 10 lat temu
Niestety, wygląda na to że skończyła się walka o klienta ;-(
Właśnie się dowiedziałem że w Lidl'u zmieniono taryfy i maksymalnie mogę kupić 500 MB na miesiąc, myślę sobie - no cóż, pójdę do konkurencji, zaglądam na stronę Aldi'ka a tam bardzo podobnie.
Ma ktoś pomysł na jakieś alternatywne rozwiązanie ?
AntaroAntaroNowicjusz Nowicjusz
Dodano 10 lat temu
Edytowany przez Apis dnia 28.10.2013, 10 lat temu
D
damjamjamPoczątkujący użytkownik Początkujący użytkownik
Dodano 10 lat temu
Ja mam internet z O2. 5 giga limitu miesięcznie za 25 euro. Śmiga dobrze ale są oczywiście miejsca gdzie nawet gprs zrywa np.mitteland. Pozdrawiam
mefiumefiuUżytkownik Użytkownik
Dodano 10 lat temu
w aldim tez jest 5 giga w pakiecie XL za 14,99 euro za miesiąc
Spaß muss sein Wink
D
damjamjamPoczątkujący użytkownik Początkujący użytkownik
Dodano 10 lat temu
W O2 pojawiła się ostatnio możliwość doładowania konta przy miesięcznej taryfie Pack L o kolejne 5giga za 10 euro.Czyli za 35euro mamy 10 giga limitu.Wystarczy tylko po wykorzystaniu limitu wysłać sms (no i mieć te 10jurków na koncie).Pozdrawiam
N
noarafPoczątkujący użytkownik Początkujący użytkownik
Dodano 10 lat temu
Pragne kolegom zwrocic uwagę, ze w polskich bankomatach Euronetu pojawila się opcja doladowan gsm dla telefonii niemieckiej - wiec w razie czego - zawsze ktoś z rodziny może uzupelnic i net będzie smigal :-) A ja używam Aldiego. Kiedys był slaby, ale ePlus rosnie w sile i teraz zamiast gprsu najczęściej jest hsdpa :-) Co więcej - np. w kanale kilonskim, w pln. części, gdzie t-mobile nie daje rady - tam aldik (e+) wciąż ciagnie! :-)))
pzdr, Grzegorz
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
nie możesz pobierać załączniki na tym forum.
Moderator: Administrator
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
Kliknij przycisk `Akceptuję`, aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności. Przeczytaj informacje o używanych przez nas Cookies